Megane 2 Multimedya Sistem

profyko14

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, abilerim öncelikle herkese kolay gelsin... Aracım için multimedya sistem düşünüyorum fakat hem orijinalliğinin hem de ergonomik kullanımını yitirmemesi için direksiyon kumandasının çalışmasını istiyorum. Fakar bunun için aparatlar mevcutmuş özellikle pioner ve sony teypleri için olanları çok yaygın. Direk takınca kumandayla çalışabilcek olan multimedya sistemleri var mıdır bildiğiniz? Deneyimlerinizden yararlanmak isterim. Şimdiden ilginize teşekkürler.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Multimedya sistemi derken burda ucu açık bir konu olmuş ! Çünkü ekranlı double mı yoksa bilgi ekranın oraya takılan ekran artı teyp olarak modelinden mi ? Aracın faz 1 ise bilgi ekranı olan özel megane uyumlular dan direksiyon kumandası çalışıyor ama faz 2 ise çalışmama durumu var. Ama double ekran takıcaksan markalardan onlarında aparatları ile takılması ve çalışması mümkün :eyv

koseogluemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de dokunmatık ekranlı bu saat ve ısı göstergesinin orda olan modeli mevcut. Eger ki aracınız faz 2 ise direksiyon özelliğini aktif kullanabiliryorsunuz.
Güzel bir cihaz.. Link vermemde sorun yok ise bir örnek mevcut.

http://www.sedmarket.com/renault-megane-2-dvd-navigasyon,pr-8790.html

800tl civarından başlıyor.

selam verdiğiniz linkteki cihaz fiyati 2000 tl bana çok geldi.ayrica cihazin dokunmatik işlevi nasil ve navigasyonu iyi çalişiyor mu ve somn olarak ta performans ve teknik destek konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim.

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam verdiğiniz linkteki cihaz fiyati 2000 tl bana çok geldi.ayrica cihazin dokunmatik işlevi nasil ve navigasyonu iyi çalişiyor mu ve somn olarak ta performans ve teknik destek konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim.

Klasik çin malı bir ürün.. Garanti şartları pek olacağını düşünmüyorum. Navigasyonu hiç denemedim. Deneyince bilgilendiririm.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
xetec 3502 modelini kullaniyorum , herşeyiyle mükemmel ve ekonomik bir double teyp navigasyonuda çok iyi çalişiyor.. Tavsiye ederim forumda bir arkadaşimiz kumanda kolu aparati satiyor onuda alip kumanda kolunu aktif edebilirsiniz... :eyv :eyv

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Resim benim aracıma ait.Navigold marka.Faz 2 uyumlu olduğu için direksiyon kumandası bende çalışmıyor.Ayrıca şu an navigasyonda çalışmıyor.Firmayla defalarca iletişime geçmek istedim ancak kapı duvar.. Destek alamadım yani.Bunların dışında çok memnunum.Her şey yerine oturuyor , en ufak kesme delme ekleme yapmadan soketi soketine monte ediliyor.

lkQ4qE.jpg

koseogluemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resim benim aracıma ait.navigold marka.faz 2 uyumlu olduğu için direksiyon kumandası bende çalışmıyor.ayrıca şu an navigasyonda çalışmıyor.firmayla defalarca iletişime geçmek istedim ancak kapı duvar.. Destek alamadım yani.bunların dışında çok memnunum.her şey yerine oturuyor , en ufak kesme delme ekleme yapmadan soketi soketine monte ediliyor.

teşekkürler anlaşilan o ki bu modellerde sorun hep ayni navigasyon problemi.onu da çözerlerse gayet şik gözüküyor.

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resim benim aracıma ait.Navigold marka.Faz 2 uyumlu olduğu için direksiyon kumandası bende çalışmıyor.Ayrıca şu an navigasyonda çalışmıyor.Firmayla defalarca iletişime geçmek istedim ancak kapı duvar.. Destek alamadım yani.Bunların dışında çok memnunum.Her şey yerine oturuyor , en ufak kesme delme ekleme yapmadan soketi soketine monte ediliyor.

lkQ4qE.jpg

Aynısı bende de mevcut. Gören zaten şaşırıyor böyle bir şey de mi varmış diye.. Ama navigasyonu ben denememiştim. zaten telefonda olduğu için çok önemsemiyorum. Bluetoth özelliği güzel sesde sıkıntı yok.