Megane 2 ön kol dayama alınır mı ?

ecaliskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2 için kol dayamayı tavsiye ederim, oldukça kullanışlı. Ayrıca iç haznesi de çok geniş. Uydurma olanların çok rahat olacağını zannetmiyorum ve birçoğunun da iç haznesi yok.

er.tansel'in dediği gibi Megane 3 ve fluence'in dirsek dayaması biraz geride kalıyor ve iç haznesi çok kullanışlı değil.

Tavsiye etmiş olduğunuz kol dayaması orjinal olanmı yoksa farklı bir model mi ?

delimatrock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özür dilerim mesajda belirtmemişim. Orjinal olanı tavsiye ediyorum.

ecaliskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özür dilerim mesajda belirtmemişim. Orjinal olanı tavsiye ediyorum.

Teşekkür ederim yalnız baktığımda çıkma orjinaller bile 200 tl civarı en iyisi biraz bakınıyım :)

delimatrock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diğer ürünlerle arasında çok büyük fark olmazsa orjinali tercih etmenizi tavsiye ederim yine de :)

smstsmt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben uzun bir süre araştırdım ve sonunda 250 lira bayılarak orjinal kol dayama aldım. Bunun için komple orta konsol almak gerekiyor. Orta konsol çıkıyor, yerine bu takılıyor. Gayet kullanışlı ve hoş duruyor, arabaya zenginlik kattığı gerçek. Syrıca piyasadaki diğer kolçaklarla asla kıyaslanamaz bence. Diğer arkadaşların dediği gibi biraz geride duruyor ve kullanımda tam konfor sunmuyor ama iç haznesi bayağı geniş. Keşke kol dayanan kapak kısmı wv dekiler gibi ileri geri hareket edebilenlerden olsaydı. Şimdi o kapağı nasıl hareket ettiririm onu düşünüyorum [emoji848][emoji23]

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi