Megane 2 otantik :(

artemistr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar megane 2 otantik aldım nisan ayında şimdi acayip pişmanım arabaya binesim gelmiyor,arac 2008 1.5 132binde.Aracdan nefret eder hale geldim sırf boş oldugu için en dolularını gördükce deli oluyorum keşke en bosunu almasaydım.:((

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırdır kardeşim. Nesinden nefret ediyorsun. Aracının motorunda ve yürüründe sıkıntısı yoksa, ayaklarını yerden kesiyor ve seni istediğin yere huzur içinde getirip götürüyorsa. İçi dolu olsa ne olmasa ne. Takma kafanı bizde dolu varda biz kullanıyor muyuz? Sağlıkla bin inşallah.

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de authentique kangoo var ve sadece klima ve tek hava yastığımız var :) Gerçi doluları pek yok bizim araçların ama yine de boş :) aracınıza hoşunuza gidecek şekilde biraz kişiselleştirme yaparsanız daha keyifle binersiniz, gözünüz başka araçları görmez bile :)

tolga77

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reno'larda vardır bunlar. Boşu, gerçekten çok boş oluyor. Çoğu marka en boş versiyonda bile 4 cam elektrik, elektrikli ayna...vs gibi şeyleri koyarken, Renault uzun süre direnmişti. Sanırım daha yeni yeni en boşlarda bunları koymaya başladı....

Sportway Megane vardı bende. ARaçta o dönemde dynamique de opsiyon olarak verilen cd çalar+hız sabitleyici standart iken, arka camlar ve aynalar manuledi.... :)

tuhaftır renonun donanım listesi biraz.

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boş bi megane'ı doluya cevirebilirsiniz çıkmacılara giderek orta kolcak orjinal çelik jant sis lambaları alarak dolu hale getirebilirsiniz anlamadığım boş otantik 26-28 bin lira dolu dinamik 23-25 bin lira

tolga77

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynaları elektrikli yapmak için 2500 TL fiyat çıkarmıştı ASF.... ha çıkmacı lie bu maliyti nereye kadar indirirdim tartışılır. Sis farı, kolçak, dynamique jantı, gövde rengi ayna işi kolaydır.

Ama arka camın elektrikli olması, dış ısı göstergesi, elektrikli ayna işi zordur. hele elektronik klima imkansıza yakın zordur.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Satıp daha donanımlısını almaya bak...:eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende dinamik var sunrofsuz . Sunrooflu görünce deli oluyorum :D

artemistr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
satarsam birdaha temiz bulamam diye satmayı düşünmüyorum. bunu bulana kadar anam ağlamıştı,cok takıntılıyım 3-5 çizik var diye almadıgım meganlar oldu benim arac sıfır hata değişen boya tek bir çizik dahi yok.Ama doluları görünce kafayı yiyorum napcam bilmiyorum uff.

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne var benim araçta Extreme,bence hiç takıntı etmeyin reno ayrıcalıktır :eyv