Megane 2 pat pat pat şeklinde çalışıyor başına gelen varmı? videosunu ekledim

Karaoqlan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neyse , şöyle bir teste çıktımda performans ölmüş,aracın üstünde fabrika çıkışı bobin vardı ,büyük ihtimal bobinden

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
az iç abi...:) evet bence de bobin

Karaoqlan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
az iç abi...:) evet bence de bobin
[emoji23] Tamam reis .Bugün valeo yeşil başlı bobini 85'ten aldım. İnşallah orjinal valeodur ben 120-130 var sanıyordum

Karaoqlan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yan sanayi bobin performansı törpülermi? Aracımda eskiye göre farkedilir performans düşüşü hissettim. Benim sanayiden 85liraya aldığım bobin yeşil kutulu valeo markaydı lakin internette güvendiğim bir parçacıda aynı bobin 125 liraydı. İşim acele olduğundan mecburen sanayiden almak zorunda kaldım anladımki çakma ürünü orjinal ürün gibi kutulayıp piyasaya sürmüşler.

Karaoqlan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanayide bilmediğiniz parçacıdan kesinlikle ürün almayın, ben şahsen sanayiyle yolları ayırdım fakat acele hallolsun diye yine sanayiden kazık yedik, ürün verimsiz çıktı

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yan sanayi bobin performansı törpülermi? Aracımda eskiye göre farkedilir performans düşüşü hissettim. Benim sanayiden 85liraya aldığım bobin yeşil kutulu valeo markaydı lakin internette güvendiğim bir parçacıda aynı bobin 125 liraydı. İşim acele olduğundan mecburen sanayiden almak zorunda kaldım anladımki çakma ürünü orjinal ürün gibi kutulayıp piyasaya sürmüşler.

poturtu gittiyse, bi de motor hafif sallanmıyorsa çalıırken bobinde sorun yoktur...

valeo da hikaye..yetkili servis hangi bobini kullanıyorsa o...

Karaoqlan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
poturtu gittiyse, bi de motor hafif sallanmıyorsa çalıırken bobinde sorun yoktur...

valeo da hikaye..yetkili servis hangi bobini kullanıyorsa o...
Motor stabil çalışıyor ama 4000 devirde gazı kodummu eskiye nazaran zıplamıyor araba. Gerçi son bakımdan bu yana 18bin km oldu haftaya bi bakıma sokacam olmadı orjinal bobin alıp takarım .