Megane 2 sedan arka cam üstü spoiler

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam beyler; Megane 2 sedan aracıma arka cam üstü spoiler arıyorum, daha önce kredi kart bilgilerim çalındığı için internetten alış veriş yapmak istemiyorum bu üründen elinde olan varmıdır?

p4pLMz.jpg

veya bu

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnternetteki Saticilar İle Görüşüp Havale veya Kapida Ödeme Seceneği İle Satin Alabilirsiniz :eyv :eyv

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[FONT=arial,verdana]Konu: RE:32973013:MEGANE 2 CAM ÜSTÜ SPOİLER ARAÇ RENGİ BOYALİ[/FONT][FONT=arial,verdana]Tarih: [/FONT]14/06/2014 19:57:19
[FONT=arial,verdana]
site kuralları geregı ıletısım veremıyorum malesef

böyle diyorlar başka bir sitede bulamadım[/FONT]

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu: RE:32973013:MEGANE 2 CAM ÜSTÜ SPOİLER ARAÇ RENGİ BOYALİTarih: 14/06/2014 19:57:19

site kuralları geregı ıletısım veremıyorum malesef

böyle diyorlar başka bir sitede bulamadım

Vereceğim Linke Bir Göz Atin İsterseniz ;

http://www.aksoytuning.com/renault-megane-2-sedan-cam-ustu-spoyler-urun3446.html

Arayip Ciddiyetinizi Belirtirseniz Yardimci Oluaklardir.. :eyv :eyv

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tayfun kardeşim ilgin için teşekkür ederim numarayı aldım hafta içi arayacağım. Bu arada ben bu spoileri çok beğeniyorum ama nedense hiç bir megane da görmedim acaba bir sıkıntımı çıkarıyor tercih edilmiyor atıyorum ses vs yapma ihtimali.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tayfun kardeşim ilgin için teşekkür ederim numarayı aldım hafta içi arayacağım. Bu arada ben bu spoileri çok beğeniyorum ama nedense hiç bir megane da görmedim acaba bir sıkıntımı çıkarıyor tercih edilmiyor atıyorum ses vs yapma ihtimali.

Biraz zevk meselesi diyelim pek ilgi çekici değil yani , doğru montajlama ile sorun yaşayacağınızı zannetmıyorum... Bende difizör aldım mesela oda hiç bir megane da yok hehe hehe Siz beğendiyseniz gerisi önemli değil :eyv :eyv

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende sadece resimlerde gördüm belki araca takıldığında içime pek sinmeyecek en iyisi ben çıplak gözle bir araçta görmeden alamayım :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence çok gerekli bir ayrıntı değil.