Megane 2 Sedan SİZCE NE YAPMALIYIM?

Erkanat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam öncelikle şumu söyleyeyim işim gereği bende sürekli klasik giyiyorum büyük şirketlere toplantılara gidiyorum. Fakat aracım yinede çok uç noktaya gitmemek şartıyla tamponları olsun camları olsun gayet spor bi görünüme sahip. İnsanların ne düşündüğüne bu kadar aldırış etme. Araba işi hastalıktır kardeşim o yüzden dilediğini yap takım elbiseyle içinden indin diye ciddiyetsiz durmaz bence. ;) tabi karar yinede senindir bize saygı duymaktan başka bişey düşmez. Aracın hayırlı olsun kazasız belasız kullan.

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim slm benden tavsiye almanyada ve yurd dısnda yayılan bır modıfıye tarzı var yenı bence onu yap flm felan cektırme xenon taktırma sadece salam bı jant ve yay taktır sımdıkı moda bu bılgıne hem xenondan ceza yersın kıl polısler cok hemde fılmden sen bence bı arastır bu konuyu bak benım fıkrım mesala jetta var bıtane sadece cocuk jant takmıs ve alcatmıs coil overla cok sade ve dıkkat cekıcı duruyordu sende bu tarz yapabılrsın kolaygelsın

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim slm benden tavsiye almanyada ve yurd dısnda yayılan bır modıfıye tarzı var yenı bence onu yap flm felan cektırme xenon taktırma sadece salam bı jant ve yay taktır sımdıkı moda bu bılgıne hem xenondan ceza yersın kıl polısler cok hemde fılmden sen bence bı arastır bu konuyu bak benım fıkrım mesala jetta var bıtane sadece cocuk jant takmıs ve alcatmıs coil overla cok sade ve dıkkat cekıcı duruyordu sende bu tarz yapabılrsın kolaygelsın

xenondan ceza yiyeceğini düşünmüyorum çünkü zaten arabasında mercek var :eyv arkalara 2 önlere 1 numara cam filminede birşey demezler.

Erkanat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
xenondan ceza yiyeceğini düşünmüyorum çünkü zaten arabasında mercek var :eyv arkalara 2 önlere 1 numara cam filminede birşey demezler.

Kardeşim araçta mercek var diye xenon fara izin verilmiyor. Far yıkama yoksa o polisde kılsa o cezayı keser maalesef. Ki muayeneden geçmeside imkansız tabi TÜV de adamın yoksa :) Film konusunda ise yasal boşluklar neticesinde cezası yok fakat senin dediğin gibi yapmak en makulü.

nonamexman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

İlk aracımı alacağım için bir hayli heyecanlıydım ve 2008 model gri megane 2 100bg dizel otomatik sedan aldım. Aslında biraz pişmanım, sanki arabam çok alt sınıfmış gibi geliyor. Kendimi özel hissettirmiyor. 28 bin lira da para verdik az değil. Ya değiştirmeyi düşünüyorum (aklımda araba yok) ya da arabama bişeyler yaparak daha güzel durmasını istiyorum.

Fakat işim gereği çok spor da yapamıyorum, sürekli firmalara görüşmelere gidiyorum biraz da klas durmalı

Sizce neler yapayım? Jant-xenon-cam filmi gibi aksesuarlarla arabayı mı güzelleştireyim

Yoksa arabamı satıp farklı bir araç mı alayım?

ÖNCELİKLİ OLARAK GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM. MEGANE ALINACAKSA PRİVELİGE ALINMALI DİĞERLERİ YARAMAZ.
megane larda en iyi seri privelige serisisdir. diğerlerine göre içi farklıdır. ayrıca sunrooflu olanından almalısın. orijinal xenon vardır.
ELEKTİKLİ DİREKSİYON, YUMUŞAK FRENLER, PARK YAĞMUR SENSÖRLERİ, SUNROOF (PANAROMİK TİPDE D SEGMENTİ ARAÇLARDA BİLE YOKTUR.) YARI DERİ KOLTUKLAR
İÇ RENGİNİ AÇIK BEJ RENGDE OLMASI AYRICA DİREKSİYONUN RENKLİ OLMASI MOTOR GÜCÜ OLARAK 100 BEYGİRLERİ ÇOK İYİ . BÜYÜK BİR KEYİF VERİYOR.
ÖZELLİKLE HIZ SABİTLEYİCİ İLE BİRLİKTE KULLANMALISIN GAZ TEPKİMESİ BİR HARİKA OLUYOR PEDALDAN DAHA SERİ HIZLANIYOR OTOBANDA
YAKIT SARFİYATINI SÖYLEMYE BİLE GEREKYOK TR DE BİR NUMARA. VE FİYAT OLARAK ÖZELLİKLERİNE GÖRE BEDAVADIR. DEDİĞİM ÖZELLİKDE BİR ARACI 30 -32 BİN LİRAYA ALIRSIN.

Yenirenocu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani bu arabanın gösterişsiz olduğunu aldıktan sonra farketmeniz kötü olmuş, alırken niye böyle düşünmüyordunuz acaba? bana kalırsa pek de gösterişsiz değil ne kadar para o kadar gösteriş. megane parasına audi gösterişi doğal olarak yakalanamaz. megane turkiyenin en iyi arabasıdır tereddütsüz bunu bile bilmek bi gösteriş bence:)

c3max

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracıma filmden başka bir şey yapmadım, aynı fiyat aralığında diğer araçlara bakıyorum ancak kafama uyan bir şey bulamadım. Ya bir kaç sene binip yeni clio'ya geçiş yapacağım, ya da daha fazla binip üst sınıf bir araç alacağım. Başka önerileri olan varsa hem aynı fiyata araç tavsiye edebilecek, hem de aracı güzelleştirmek için öneride bulunacaklar varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjianl Jantlar - 5 Cm Yay - Xenon - Cam Filmi Bunlar Ciddi Durmak İçin Gayet Yeterli :eyv