Megane 2 sis fari xenon sis fari lazim

alpersnck

Alper SANCAK
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar herkes iyi gunler dilerim megane 2 var xenon sis fari almayi düşünüyorum nekadara alabilirim nerden tedarik edebilrim yardimlarinizi bekliyorum...

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
oto aksesuarcıların tamamında mevcut hatta zibil gibi 50 liraya bile takılır yani :) o derece :D

alpersnck

Alper SANCAK
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaliteli bir marka alabilirmiyim sorun cikarmisin bana daha sonra

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla kaliteli birşeyler 300-400-500 hatta belki dha fazla olabilir ancak sis farında xenon çok doğru bulmuyorum ben.yağmurlu ve kar yağışlı havalarda etkisini kaybedecektir.aracınız avatardaki araç ise faz 2 mercekli farlarınz var xenon 5000k çok yakışacaktır. ve şık duracaktır.performansıda kaliteli bir marka olursa çok memnun olacaksınızdır örneğin phlips gibi.

alpersnck

Alper SANCAK
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yardımlarınız tessekkur edıyorum geren ıslemlerı yapınca gereklı paylasımları yapıcam ıyı aksamlar..

serkanaygün

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görüntüsü güzel oluyor ama kullanışlı değil bence. Ampul tipini öğrendiğiniz zaman ufak bir araştırma ile istediğiniz fiyata ürün bulabilirsiniz.

Samet

Code Master,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ampul tipin H11, xenon değeri içinse 8000K kullanabilirsin açık mavi bir rengi vardır güzel olur.
Sorun çıkarmasın dersen elektronik balastlı canbus özellik arayabilirsin 100TL civarı fiyatları vardır.
Kendin takmak için tamponu sökmen lazım...