Megane 2 soyulmalar

mehmet_495

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar gecenlerde sıkayette bulunmustum aracımın kapı kolları ve dugmelerı soyuluyor dıye bana bugun renault aradı eger bakımlarınızı bundan sonra buradan yaptıracaksanız değiştirmeyi kabul ettiler diye. Acaba tamam deyip değiştirsem ve serviste yaptırmazsam ne olur ? bi bilgisi olan varsa sevinirim.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha Önce Servisten Bakim Karşiliği Değişim Yaptiran Arkadaslarimiz Mevcut Konuyu Gorunce Yardimci Olucaklardir.. :eyv :eyv

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen zaten bakım yaptırmadan onlar hemen değiştirmiyor senden söz almıyorlar bakımı yaptırdıktan sonra o değişim işlemini ücretsiz yapıyorlar.

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi şöyle bi anımı anlatayım aracım 2 yıllıkken kapı kolları aşırı derecede soyulmuştu ve bu yüzden araçtan sogumuştum nerdeyse ve en yakın renault bayisine gittim malesef değişim yapamıcagını söyledi.
Sonrasında şikayetvar.com da şikayet yazdım ve renault genel müdürlükten aradılar ve size söylenilen lafın aynısı söylendi en yakın renault bayisinde bakıma girdiğimde kapı kollarının değişeceği söylendi.

Ancak şöyle bi durum var ben aracımın periyodik bakımını 180 liraya yaptırıyordum.
Renault servisi bana 320 lira fiyat vermişti.

Arada 140 tl fark vardı ve ben kapı kollarını o fiyata zaten alırdım kendim böyle düşündüm.

Ve beni arayan müşteri temsilcisine aynen şunları söyledim. Ben serviste bakıma girmicem ve aracımın kapı kollarını değiştirmek istiyorum. He eğer değiştmeyiz olmayız diyosanız demekki sizin müşteri memmuniyetinizde bu aracınızın ne kadar arkasında durdugunuzda belli bundan sonrada renaulta binmeyin acıkca diyosunuz dedim ve sonrasında renault markasını her gördüğüm ortamda kötülücem diyede ekledim tık bastım yüzüne kapattım ve 10 dakika sonra tekrar arandım ve bakıma girmesem bile kapı kollarımın değişeceği söylendi ve gidip değiştirdim 1 sene oldu şuanda en ufak bir soyulma dahi yok. Sizde buna benzer bir yol izlerseniz sonuç alırsınız gibime geliyor :)

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslına bakarsanız onun birçok çözümü var sıcak suyla temizlemek veya kazıyıp boyatmak veya kaplatmak gibi, Emre arkadaşımızın dediği gibi de şansını deneyebilirsin tabi.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben her türlü yolu denedim. Değiştirmediler, bende gittim orjinal kollardan aldım kendim taktım. Eskileri de boyadım. Şu an hepsi yeni sahibinde.

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakkı abi biraz sert yapıp anladıkları dilden konuşunca değişiyorlar ben değiştirdim bu şekilde çünkü :)