Megane 2 spor hava filtresi nasıl takılır

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aküyü komple sök akünün üstünde durdugu demir parcasi var onuda 4 vidadan sok cikar sonra hava filtresninn baglantilarini gorceksin ordan rahatca sokebilirsin , oraya hava filtresi oturdugu için biraz zor cıkar biraz zorlaman lazim :eyv :eyv ben mantar takmak için söktüm taktım fakar orası çok boş kaldı filtreyi çikarinca bende tekrar orjinale cevirdim :eyv :eyv

recep00352

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aküyü komple sök akünün üstünde durdugu demir parcasi var onuda 4 vidadan sok cikar sonra hava filtresninn baglantilarini gorceksin ordan rahatca sokebilirsin , oraya hava filtresi oturdugu için biraz zor cıkar biraz zorlaman lazim :eyv :eyv ben mantar takmak için söktüm taktım fakar orası çok boş kaldı filtreyi çikarinca bende tekrar orjinale cevirdim :eyv :eyv
Aküyü komple söküyorum ama altta akünün kutusu var siyah o çıkmıyor beyin fln var ona baglı olan gelmiyor o kutuya kalolar felan baglı anca elimle zorladıgımda birazcık yukarı kaldırabiliyorum ama çıkmıyor kutu akü kutusu dedigim olayda akünün üstünde durdugu siyah bi kap gibi bişey var o