Megane 2 Tekleme

eno-7

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[FONT=&quot]Aracım 1.4 benzin/lpg li 210bin km de
Rölantide vs sorun yok yolda giderken bazen gazdan kesince, bazen de gaza yüklenince birkaç kez tekleme yapıyor. kelebek temizlendi cihaza bağlandı herhangi bir arıza vermiyor.
Her zaman yapmıyor bazen yapıyor benzin ve lpg her ikisinde de denedim yapıyor.
Aracın çekişinde herhangi bir sorun yok. [/FONT]

nurettin_kapln

Kayıtlı Üye
60-Tokat
hocam seyir halinde gaza birden sonuna kadar basarsanız araba gazı birden yediği için motor sallanır gazı yiyip devam eder. bu arıza değil, birden sonuna kadar basmayın biraz daha yavaş basın sorun olmayacaktır
Aracım 1.4 benzin/lpg li 210bin km de
Rölantide vs sorun yok yolda giderken bazen gazdan kesince, bazen de gaza yüklenince birkaç kez tekleme yapıyor. kelebek temizlendi cihaza bağlandı herhangi bir arıza vermiyor.
Aracın çekişinde herhangi bir sorun yok.

saftrik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[FONT=&quot]Aracım 1.4 benzin/lpg li 210bin km de
Aracın çekişinde herhangi bir sorun
Kardeşim ilk önce 4 buji ve 4 bobini değiştir bak hiçbir şeyin kalmıyacak ancak bujileri taktırırken tırnak aralarını iyi ayarlasın ateşleme sorun çıkabilir bujiler ve bobinler ortalama 90 binde değişiyor ve takım halinde değiştir tek tek alırsan problemin yine devam eder