Megane 2 vites kolu sallantı sorunu

maccoder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursa'da doğru dürüst işini seven gelen bir müşterisini kazıklamaya kalkmayan dürüst bir esnaf servis bulamadım ki bir türlü. Yetkili servislerde de zaten tamir olayı yok eskiyi sök yeniyi tak mantığı bakalım ne olacak.

djsabay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dostum aynı sorun bendede var benim ustamın soyledigi magane 2 lerde vites kulesinin bu halat mekanizmasıyla birlestigi yerde plastik bir armutcuk parcası oldugu ve bunun zamanla asındıgı bu sebeple sallandıgıydı. bu na istinaden biraz arastırdım bu mekanizmada sıfır orjinal alırsan 1200 tl degil 520 tl civarında bunun cıkmaları cesitli hurdacılarda buldum halatları ile birlikte 150 250 tl arasında lakin ustayı yanımda goturup saglammı degilmi bakamadıgımdan almamıstım şimdide alıstım degistirmedim kaldı oleyle internette biraz arat goruceksin sakın parca alırken acele etme bana sag on kapı hoparlorunu biri 35 tl + kargo ucretine satmaya kalmıstı ben servisten orjinal sıfırını 35 tl ye aldım. megane 2 parcaları genelde bol oldugundan alternatifin cok aman sakın acele etme arastır sor oyle al canın yanmasın. kazasız surusler

Son düzenleme: