Megane 2 yardım

tanertalas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Isin kötü tarafi ilk defa arac alacaklar icin kötü bir zamandayiz araclar pahalandi zorunlu trafik sigortalari ucmus durumda bundan haric mutlaka ve mutlaka arabadan anlayan birilerinden yardım almak iyidir. Ben de cok anladigimi soyleyemem fakat bircok sey ogreniyorsunuz acikcasi isin icine girdikçe. Youtube da "otomobil günlükler im" diye bir kanal var samimi bi arkadas onun kanalına girin ercan hocam youtube dan "ıkinci el arac satin alma rehberi 1-2" var izleyebilirsiniz. Takip ediyorsanız su aralar araba inceleme yapan arkadaşlar cogaldi :) onlar da yardımcı olmaya çalışıyorlar Allah razi olsun.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
1. galeriden degil sahibinden alin.
2. Aracin doluluguna bosluguna bakmayin temizligine onem gosterin.
3. Megan 2 lerin klasik arizalari var direksiyon airbag sargi kopmasi, manyetik kaptor ve bobin arizalari. 2 senedir benzinli hb kullaniyorum bir tek bobin arizasi basima gelmedi onun haricinde temiz bir megane 2 bulursaniz sizi hem yakit olarak hemde masraf olarak uzmez.

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1. galeriden degil sahibinden alin.
2. Aracin doluluguna bosluguna bakmayin temizligine onem gosterin.
3. Megan 2 lerin klasik arizalari var direksiyon airbag sargi kopmasi, manyetik kaptor ve bobin arizalari. 2 senedir benzinli hb kullaniyorum bir tek bobin arizasi basima gelmedi onun haricinde temiz bir megane 2 bulursaniz sizi hem yakit olarak hemde masraf olarak uzmez.
Guzel tespit ellerine saglik benimde direksiyon airbag kopmasi geldi sadece basima bende yaptirmadim bu sekilde kullaniyorum

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sungurhan34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4 ay once Megane 2 prıvılege 1,6 otomatık benzınlı aldım 78,000 Km idi Tramerındede 2,500 Tl hasar kaydı var 34,800e aldım

ercanuluyol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki bu söylediğiniz model sanruflu olan full modelimi oluyor ayrıca araçtan meenmun musunuz arti ya da eksi gordugunuz noktaları nedir aracın

tanertalas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arac kac model ustam?

sungurhan34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2007 Otomatık prıvılege 1,6 En Full kasası Evet Sunroof xenon far kumandadan camları kapatma felan far yıkama sıstemıne kadar herseyi var . Araçı 4 ay once aldım ve aldıgım gıbıde kullanıyorum bakım dahı yaptırmadım Şükürler olsun bırseyle karsılasmadım. Araç benım 2. aracım oldugu ıcın sadece haftasonları bınıyorum . Lpg ye bıle ıhtıyac duymuyorum sadece haftasonları kullandıgım ıcın ortalama 9,2 LT Yakaladım 100 Liralık benzınle 230 Km felan rahat yapıyorum . Gözüme eksık gelen yuksek model araclara bındıgım ıcın sadece USB felan olmaması onu harıcınde herseyı tatmın edıyor eksık yonu seri bir araç degıl bastınmı geceyım yok .sakın kullandıgım ıcınde gozume gelmıyor bu eksık yanı

ercanuluyol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım versiğiniz bilgiler için teşekkürler.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Guzel tespit ellerine saglik benimde direksiyon airbag kopmasi geldi sadece basima bende yaptirmadim bu sekilde kullaniyorum

Evet bende 3 4ay öyle kullandim sogukta koptu yazin gelmesini bekledim :) fakat bu zaman zarfinda kaza yaparsaniz direksiyondaki airbag acilmaz.

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bende 3 4ay öyle kullandim sogukta koptu yazin gelmesini bekledim :) fakat bu zaman zarfinda kaza yaparsaniz direksiyondaki airbag acilmaz.
Aynen hocam allah gostermesin kazada acilmaz lakin sordugum yerler yapacagi ise garanti vermedigi icin yaptirmadim simdilik