Megane 2 yi satıp punto lounge S6S almak

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.Puntodan soğudum. peki 1.2 tsi dsg 2013-2014 seat ibize için ne dersiniz? Yıllık en az 15bin km yapıyorum beni yakıt olarak üzer mi.Benim aracım şuan yol bilgisayarında 7,5 lt/100km gösteriyor yarısı ş.içi yarısı ş.dışı olmak üzere.Aracımın fabrika yakıt tüketimi ş.içi 8,8lt otalama.Seat ibiza 1.2 tsi dsg'nin fabrika verisi ş.içi 7lt. Benim kullanım tarzıma göre acaba ibiza bu kombinasyonuyla nasıl bir tüketim sergiler.Bir de dsg başımı ağrıtır mı?

Seat şu an kullandığınız araçla aynısını hatta fazlasını bile yakar. Seat lar performanslı seri arabadır. ;). 2. el piyasası nasıldır bilmiyorum. Meganeden sonra size dar gelebilir.
vw ve skoda bu şanzumanı kullanıyor. Yarı otomatik şanzuman, fren destek sistemi yoksa geri kaydırma yapabilir.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seat punto dan iyi araba . Şanzıman hakkında bilgim yok vw neyse onunda kusuru odur az yaktığı oluyor bi ikinci eli hızlı değişmez satılan sıfıra punto fiyatında arabası var farlar gündüz ledi filan hatta navigasyon standart alınabilir . Araba bir inceleyin . Derim.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4-5 sene düzenli olarak servise gidicem diyorsanız dsg den korkmayn

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
DSG şanzıman maalesef ki ileriki zamanda sıkıntı çıkaracaktır. Sorunları hala çözülemedi. Gerçi kimisi sorunsuz kullanıyorum diyor ama 2012 jetta da 40-50bin de bu DSG sorunu yaşamaya başlamıştım. Alacaksanız da garantisi devam eden servis bakımlı bir araç bulmalısınız. En kötü bozulduğunda iyi niyetten değiştirilebilir. sorunuza gelirsek bende 1.2tsi golf araştırmış biri olarak kısa mesafelerde şehir için tüketim verilerini elde edemiyorsunuz. sizde hem şehir içi hem sehir dışı olduğuna göre bir hayli süre araç içindesin. şu an ki verilerine baktığımda bu durumda 6lt rahat görebilirsin. Düzgün Konya gibi bir yerde ışıklara yakalanmadığın sürece 5 li değerleri de görebilirsin. Burada mühim olan yol şartlarıdır.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halamda vardı golf dsg li bayi ile baya bir kavga ettikten sonra o aracı geri aldılar ustune ekleme ile düz vites golf abt aldı. Şanzımandan küt diye bir ses geliyordu onda

tx_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renodan sonra fiat düşünme derim ama seat mantıklı ..