Megane 2 yi verip yerine yeni clio sport tourer

koseogluemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar 2008 megane 2 extreme 1.5 dci aracimi verip renault'nun yeni takas imkanli kamopanyasina girip clio spourt tourer alsam diyorum tavsiye edermisiniz ? Ayrica inanlar otomotiv'de bana bu konuda yardimci olabilecek kimse var mi ? Paylaşimlarinizi bekliyorum

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaçırılmayacak bir fırsat. Bizim buradan arkadaşlarda bu kampanyadan yararlanmayı düşünüyorlar.

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben arabayı aldıktan sonra böyle kampanyaların çıkmasına uyuz oluyorum arkadaş :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
İnanlar Eyüp şubesinde Şube Müdürü Enis Bey, Çobançeşme Şubesinde Şube Müdürü Özlem Hanım, Yenibosna Şubesinde Şamil bey.
Hangisine gidersen git selamımı söylemen yeterli olacaktır...

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
bir sport tourer kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ederim ama en azından touch versiyonunu almalısın.. 1,5 dcı motor 75 hp kesinlikle işini görecektir zira araç zaten 90 hp lik gibi gidiyor.. yani kesinlikle yeterli mustafa Usta Karahan ve Savaş benim aracımı kullandı onlardan bu konuda bilgi edinebilirsin.. Şimdiden hayırlı olsun

koseogluemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
inanlar eyüp şubesinde şube müdürü enis bey, çobançeşme şubesinde şube müdürü özlem hanım, yenibosna şubesinde şamil bey.
Hangisine gidersen git selamımı söylemen yeterli olacaktır...
teşekkür ederim en kisa sürede uğramayi düşünüyorum

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İsabetli karar olur ... bir yıl sonrasına kadar ödeme bütçesi oluşturuplup ödeme için hazırlık yapılınca bence tadından yenmez. hatta şuanki birikimiz varsa belli kısmını peşin ödeyip kalan kısmıda planlama ile ödeyebilirsiniz sanırsam konuşmak lazım böyle az faiz daha çabuk ödeme sağlanır.

koseogluemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir sport tourer kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ederim ama en azından touch versiyonunu almalısın.. 1,5 dcı motor 75 hp kesinlikle işini görecektir zira araç zaten 90 hp lik gibi gidiyor.. Yani kesinlikle yeterli mustafa usta karahan ve savaş benim aracımı kullandı onlardan bu konuda bilgi edinebilirsin.. şimdiden hayırlı olsun
1.2 turbo edc 120 bg düşünüyorum herhalde bu performans yeterli olacaktir yeni motor teknolojisi çok hoşuma gitti. Ayrica kullanan birinden onay almak ta iyi geldi teşekkürler

koseogluemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
isabetli karar olur ... Bir yıl sonrasına kadar ödeme bütçesi oluşturuplup ödeme için hazırlık yapılınca bence tadından yenmez. Hatta şuanki birikimiz varsa belli kısmını peşin ödeyip kalan kısmıda planlama ile ödeyebilirsiniz sanırsam konuşmak lazım böyle az faiz daha çabuk ödeme sağlanır.
2008 megane 2 var bende onu takasla verip almayi düşünüyorum bakalim ne kadar değer biçecekler araca ? Ona göre bir plan yapicam