Megane 2000 model coupe teknik destek

elleshar

Samet AKAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar bir kaç teknik destek almam gerekiyor.Öncelikle silecek kolundaki yol bilgisayar tuşu hiç tepki vermiyor basıyorum ekranda hiç bir geçiş olmuyor göstericem kısa zamanda ama sorun neden kaynaklanıyor bilmek istedim,2. ise çok ilginç bi durum var kumandayla merkezi kilit açılıyor fakat ön kapılar kilitleniyor bagaj kapağı açılıyor.1 kere daha bastığımda ön kapılar açılıyor fakat bagaj kapağı bu sefer kilitleniyor zıt gidiyorlar yani daha önce başına gelen yada çözümü bilen yardımcı olursa sevinirim saygılar...

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bagaj kapağının kilidi ters pozisyonda bağlanmış samet .bagaj kilidinin fişini çek motoru elinle diğer konuma getir tak fişi çalışır.yani kapılar kilitli iken bagaj açık olacağından,bagajı aç motoru kilitli pozisyona getir kapat bagajı.sonra aç kumandadan hepsi açılması gerekiyor...

elleshar

Samet AKAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bagaj kapağının kilidi ters pozisyonda bağlanmış samet .bagaj kilidinin fişini çek motoru elinle diğer konuma getir tak fişi çalışır.yani kapılar kilitli iken bagaj açık olacağından,bagajı aç motoru kilitli pozisyona getir kapat bagajı.sonra aç kumandadan hepsi açılması gerekiyor...

teşekkür ederim bunu deneyeceğim bilgi veririm

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yardımcı olabilirsem ne mutlu...

Can tunca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2000 model Megane 1 coupe aldım.ruhsatta 1.6 16 v 81 kw yazıyor.aracımın dynamequi mi yoksa expresion mu.öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim