Megane 3 almak İstİyorum yardim

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer boya yoksa alınabilir bir araç ama fiyat ne kadar iyi olursa olsun sıkı pazarlık edin :)
Araçta premium paket(Bi-Xenon paketi+ASR+ESP+AFU), sunroof ve navigasyon yok privilege ama paketsiz privilege
1.4 var turbo 130 hp fakat otomatiği yok yakıtı hemen hemen aynı üç aşağı beş yukarı.Eğer manuel alma imkanınız varsa güzel bi 1.4 turbo bulabileceğinize inanıyorum
Direksiyondaki soyulmaları dert etmeyin servise gittiğiniz taktirde 2 kelime etmenize bakar değiştirmeleri :)

1.4 T impressor ve t color edition var.
HB'lerde sadece Impressor var yanlış bilgilendirme olmasın color edition sadece coupelerde var, ve kendi aracıma güveniyorum HB'te yalan dolan falan değil :eyv

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bencesi sencesi yok sinan arkadaşımız benzinli bakıyor demekki dizel düşünmüyor ondan dedim aynı parayamı diye :D

he benzinli baktığını bilmiyordum :D

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servise gidin onlar direksiyon simidi görsün size değiştirelim abi derler zaten.... biz arkadaşa da aynısı oldu usta direk değiştirelim abi dedi....vitesin oraları bilmem ama..

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir daha soyulmaya yine başlamıştı çok az belli oluyordu..megane 3 lerde sorun galiba..

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
soyulma sorun diil bu araçlarda kalıtsal garantiden değişiyor lakin sakın ama sakın benzin otomatik bir megane 3 almayın .... bundan önce 2010 dynamic aracımızı yakıt sebebiyeti ile satıp dizel otm. aldık.. çünkü araç 4 ileri tam otm. 1 depo ile 450-500 km şehir içi gider benden söylemesi.. ve ayriyeten araç garanti kapsamında olsa dahi motor garanti dışı çünkü lpg var diyorsunuz.. renault lpg işini kabullenmiyor..