Megane 3 alt arka dingildeki plastik

snmzomer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba, geçen aylarda köye megane 3 dci dynamik arabam ile gittim, altı bi kaç yerde yere değdi. Yolda otobanda 140 150 ye çıkarken arka dingilin altındaki plastik koruma bi taraftan çıktı ve asılı kaldı. Benzincide klips ile tuttusdum fakat yine bi gün gölleşmiş yolda giderken çıktı. Bu parçanın adını falan bilen var mı? ne diye aratacağım? sanayide sordum çok da gerekli değil dedii? komple çıkartsam mı?

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında bir resimle göstersen daha anlaşılır olabilir. Her ustanın dediğine de inanma. Belki işten kaçmak için söylemiştir.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Megane 2 dede var benim. ne işe yaradigini bende merak ediyorum. Korumalik amaciylami takmışlar ? Bileniniz varmi ?

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar her denilene inanmayın ve her zaman kendinize saglam bi tanıdık usta edinin benim kaporta motor egzos her ustam vardır ayrı ayrı.
Aynı sorun benimde başıma geldi megane 2 aracımla memlekete gittim bi yerde aracın altı değdi sert bi sekılde ondan sonraki günlerde sanki egzoz yerinden cıkmış gibi calıstırıp stop edince fena ses geliyordu. Her neyse memlekette bi ustaya gösterdim bana 200 lira masraf cıkardı bilmem ne yaptı sinirlendim bırak ben böyle gidicem istanbula kadar dedim neyse o sekılde istanbula kadar geldim.
Tanıdık egzozcuma gittim halbuki aracın altındaki muhavada egilmiş stop edip calıstırınca sallantıdan dolayı biyere sürtüyormuş ustam onu düzelti 10 saniyede sorun geçti yani yamulan bi demiri eliyle tuttu düzeltti bi anımı anlatayım dedim sizde ona göre düşünün :)

snmzomer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar arka aksın metal kısmın hemen altında amortisörlerin altını da kapsayan plastik muhafaza. ne bir kablo ne de başka bir şeyi koruyor.