Megane 3 Amerikan sinyal veya park

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parklara turuncu ampul taktırttım dün gündüz farı ve sinyal'e çift duylu ampül taktırtmak istediğimde aracının arıza ışığını yakar dendi elektrikçi tarafından bende vazgeçtim bunun başka bir yolu yok mudur?

öyle bişey olmaz elektrikci hiç bişey bilmiyor demekki baska bi yere gidin benim aracım dahil sitedeki bir cok arabada amerikan park var ve hiç kimsedede arıza ısıgı felan yanmadı yanmazda zaten çift duylu ampülün mantıgı o iki yerden elektrik alıp yanmak prensibi o :eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hazır modüller var çoğumuz kullanıyoruz Ankara'dan bir arkadaş satıyor onunla iletişime geçebilirsin...
Ya da *MELİH'le görüş İzmir'de kendisi belki tanıdığı elekrtikçi vardır bu işi halledecek...

Guray Boga

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hazır modüller var çoğumuz kullanıyoruz Ankara'dan bir arkadaş satıyor onunla iletişime geçebilirsin...
Ya da *MELİH'le görüş İzmir'de kendisi belki tanıdığı elekrtikçi vardır bu işi halledecek...

Teşekkür ederim *MELİH adlı kişiye pm attım... Benim bir sorum daha olucak acaba Megane 3'üme kapıları kitlediğinde açık olan camlarında otomatik kapatılmasını nasıl yapabilirim?

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arıza ışığı yakar diyen elektrikçiyide değiştir.eller serbestte olmaz. şoför kapısı düğmesine 2 kez bas kapanır.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Denildiği gibi eller serbestte olmaz.İçeride başkasının olma ve havasız kalma ihtimaline karşı camlar-sunroof-tavan açıksa kapatımyor.

Guray Boga

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım teşekkürler ve son bir ricam İzmir'de İyi bir oto elektrikçi bilen varsa lütfen paylaşabilir mi??? :)