Megane 3 Coupe

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bu sene olma ihtimali de var hani fikir almak için şey ettim :) Sıfır olsun diyorum ya :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gidip mini coopera 55 bin tl vermek dünyanın en büyük enayiligi olur.. bu araçta eder 55 milyar deger yani..

hayalimdeki megane coupe oh la la gün batımı kırmızı, 1.5 dci 105 ps 6 ileri, cam tavan, blow off, 18 inc jant, 5 cm yay, custom tampon ve marspiyer, camlar 3 numara film, far & sis xenon, chip = tr'de tek :D

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kurcalamadan binerim sonuçta ilk göz ağrısı gibi birşey olacak :) Konuşurken bile heyecanlanıyorum :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kurcalamadan binerim sonuçta ilk göz ağrısı gibi birşey olacak :) Konuşurken bile heyecanlanıyorum :)

pedere aldırcam en sonunda dayanamıcak ısrarlarıma :D ama adam sevmiyor hb ve coupe arabayı ona gore araba sedan olucak 4 kapı geniş rahat olucak o yüzden hayallerim suya düşüyor hep :D

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pedere aldırcam en sonunda dayanamıcak ısrarlarıma :D ama adam sevmiyor hb ve coupe arabayı ona gore araba sedan olucak 4 kapı geniş rahat olucak o yüzden hayallerim suya düşüyor hep :D

Babam söz vermişti sana sıfır araba alıcam diye bakalım biz de ona model bakıyoruz :) Ya bir kaç yerde okudum kimisi kronik sorun var diyor (Tıkırtı sesleri) kimisi yok. Kafam karıştı ne nedir ne ne değildir Coupe sahibi olan arkadaşlar beni aydınlatabilirse çok sevinirim teşekkürler :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
sen vaktın bekle o zaman hersey degısebılır dusundugunde olabılır olmayada bılır daha ıyısıde kotusud olabılır :D

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler abi biraz sabırsızım galiba bu konuda genciz kanımız fokur fokur :)

extreme_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Süper bir araç herşeyiyle diyecek laf yok aracın bütün modifikasyonlarını bitirmek üzereyim yakında koyarım siteye görürsün kardeşim.O paraya alabileceğin tek araba dizel coupe ve bu dolulukta daha birtane daha gösteremezsin bana :) hiç düşünme onu al.Ama 2.el de düşünebilirsin temiz km yapmamış nerden baksan 6 mılyar altına alırsın aracı 6 milyara modifiye :)

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkürler sabırsızlıkla bekliyorum fotoğrafları :) fakat öncelikle kendinizi Üye Tanıtımları bölümünden tanıtınız..

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha yaşın çok genç yerinde olsam farklı araçlara yönelirdim sıfır araç alıcaksın hiç bi şeyini elliyemiyeceksin. :)