Megane 3 Dijital ile Analog Hız Göstergesi Farkı

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fabrikasyon hocam 17

Ddt4all ve obd cihaziniz varsa kadrana reset atip tekrar deneyin. Her ikisi de ayni degeri vermesi gerekir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

muzikadami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ddt4all ve obd cihaziniz varsa kadrana reset atip tekrar deneyin. Her ikisi de ayni degeri vermesi gerekir.

Hocam aracı alalı 1 hafta oldu, henüz bu tarz şeyler yok

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam aracı alalı 1 hafta oldu, henüz bu tarz şeyler yok

Araci ozel bir servise goturup clip cihazina baglatin hata varsa cikacaktir. Hata yok ise kadrana reset attirin. Bu islemler icin genelde ucret talep etmiyorlar ama esnaftan esnafa degisir. Ben gecen aylarda sanzimana ayar icin gittigimdecihazdan ayari yapip para almamislardi. Benim sansima mi denk geldi bu tip islemler oyle mi yapiliyor bilmiyorum ama genelde benim tahminim islemden sonra borcum ne kadar diye sordugunuzda ya yok derler ya da at bir seyler derler :)

muzikadami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araci ozel bir servise goturup clip cihazina baglatin hata varsa cikacaktir. Hata yok ise kadrana reset attirin. Bu islemler icin genelde ucret talep etmiyorlar ama esnaftan esnafa degisir. Ben gecen aylarda sanzimana ayar icin gittigimdecihazdan ayari yapip para almamislardi. Benim sansima mi denk geldi bu tip islemler oyle mi yapiliyor bilmiyorum ama genelde benim tahminim islemden sonra borcum ne kadar diye sordugunuzda ya yok derler ya da at bir seyler derler :)

Merhaba Hocam,
Yetkili servisten bir ustaya sordum, bu fark normal sende 2 ekran var gt line, bu fark olur dedi.Önemli bir şey değil dedi.

onlyciihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o zaman dijital olanı kapatın sadece analog kullanın ben şahsen ikisi de göz önünde birbirindenf arklı kullanamazdım sinir olurdum :)peki bu fark hız arttıkça çoğalıyor mu yoksa diyelim 40 km hızda giderken de mi arada 5 km fark var

muzikadami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o zaman dijital olanı kapatın sadece analog kullanın ben şahsen ikisi de göz önünde birbirindenf arklı kullanamazdım sinir olurdum :)peki bu fark hız arttıkça çoğalıyor mu yoksa diyelim 40 km hızda giderken de mi arada 5 km fark var
Evet maalesef rahatsız edici, ilk arabayı alınca dikkatimi bu çekti , orada anlık tüketim vs ekranı kalabilir belki. ama dijital olarak da gösterge daha şık duruyor.
Yani aslında hızlandıkça diğeri arkadan yani geriden geliyor oluyor.Dijital geriden geliyor.