Megane 3 / Fluence trim sesi kesme..

oguzhanc64

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aykut Bey size özel mesaj atacaktım fakat özel mesaj kutunuz dolu olduğu için gönderemedim. Bu sebeple konunuza yazıyorum..

Sizden bir ricam olacak. Aracımın klima panelini sökmek istiyorum. Panelin vidalarını söktüm fakat bir türlü çerçeveden çıkartamadım.

Siz klima panelinizi nasıl çıkardınız bana da anlatabilmeniz mümkün müdür?

Teşekkürler.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aykut Bey size özel mesaj atacaktım fakat özel mesaj kutunuz dolu olduğu için gönderemedim. Bu sebeple konunuza yazıyorum..

Sizden bir ricam olacak. Aracımın klima panelini sökmek istiyorum. Panelin vidalarını söktüm fakat bir türlü çerçeveden çıkartamadım.

Siz klima panelinizi nasıl çıkardınız bana da anlatabilmeniz mümkün müdür?

Teşekkürler.
Vidasini söktugunuz kismi ittirerek yuvasindan cikartin. Cerceveden ise carpraz bir sekilde uygun bosluk yaratarak cikartabilirsiniz. Biraz denemeniz gerekiyor.

oguzhanc64

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vidasini söktugunuz kismi ittirerek yuvasindan cikartin. Cerceveden ise carpraz bir sekilde uygun bosluk yaratarak cikartabilirsiniz. Biraz denemeniz gerekiyor.

Teşekkürler Aykut Bey. Bugün denedim fakat aracım manuel klimalı olduğu için arkadaki halatlardan dolayı paneli tam olarak çıkartamadım. Sökmek istememin sebebi de klima kontrolünün bir tarafının lambası temassızlık yapıyor. Yolda yanıyor ama düğmeleri oynayınca sıcaklık düğmesinin arkasındaki lamba sönüyor. Sinir oluyorum.

volkan6154

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi uygulama çok güzel gerçekten. Yalnız tırnakları ve diğer tarafları yalıtım için ne tür bir ürün kullandınız. Ürünü tam oğrenemedim çünkü :)))

tranko buskas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka bagaj pandizotunu çıkartıp o çukura yine girin. Eğer kesilmez ise ön kafalıkları söküp deneyin. yine olmazsa döşemelerdendir.

pandizottan gelen ses içinde bir çözümünüz var mı?

katakulli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beni en çok rahatsız eden aynen pandizot ve emniyet kemerlerinin sesi. Onları nası kesicez bilen var mı?

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pandizotların ayak kisimlarina degen kisma kece koyun ses gelmez

Guraycapan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Laguna 3 privilege donanımda komple ön göğüsten tabiri caizse rolantideyken grrrrrr diye bi ses geliyor konsolu hafif alttan tutup kaldırınca kesiliyor 10 deviri geçince yine kesiliyor sadece rolantide var yani bir çağre arıyorum teşekkürler

candasm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Aykut Bey,

Koltuk kafalarinda sallanma veya lakalardan gecerken gicirti sesi cikarmasi ile ilgili bir sorun yasadiniz mi?