Megane 3 Hb için ön panjur kaplaması

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acele etme megane çok tuttu yani bu son kasası.Mutlaka daha uygun yapan yerler çıkacaktır.Ama arabana kötü malzeme takmanıda tavsiye etmem.Sende kıyamazsın büyük ihtimalle aracına ;)

Valla kıyamıyorum ya.Ama haksızmıyım yani el insaf ya sonuçta küçücük plastikler yani.

laslandes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende araştırıyorum bu parçayı efe polyester ve elif tuning dışında başka yapan bi yerde bulamadım. onlarda 190 - 200 lira gibi bir şey istiyorlar. büyük ihtimal önümüzdeki hafta yaptıracam.

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nihayet ben hepsi buradadan 150 tl getirttim ve taktım
çok güzel oldu harbiden aracın vazgeçilmez bir parçası!!!

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolun Ozan bey! Ah bide şu göstergelere krom çerçeve bulabilsem.....Delirtti beni ya.Hiçbiryerde yok ve nne yapsamda bu siyah görüntüden kurtarsam acaba???

laslandes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nihayet ben hepsi buradadan 150 tl getirttim ve taktım
çok güzel oldu harbiden aracın vazgeçilmez bir parçası!!!

Hocam bende almayı düşünüyorum o parçayı hepsiburadan.com da nerden aldınız. link'i var mı? ayrıca nasıl montajını yaptınız ? silikonladınız mı yoksa üstünde bir klips mi geldi. son olarak aracın yeni halini bir paylaşırsanız çok sevinirim.

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bende almayı düşünüyorum o parçayı hepsiburadan.com da nerden aldınız. link'i var mı? ayrıca nasıl montajını yaptınız ? silikonladınız mı yoksa üstünde bir klips mi geldi. son olarak aracın yeni halini bir paylaşırsanız çok sevinirim.
hepsiburadaya girip arama butonuna ztech megane 3 ön panjur kaplaması yaz orda görürsün.Tabi üye olacaksın...Sonra sepee ekleyip alacaksın.nasıl takıldığına gelince.Sanayiye gittim bir kaporta boyacıyla anlatarak nasıl takılacağını yaptık.Panjurun köşelerine tam oturuyor biz silikon yaptık içten bazı noktalara.Ayrıca görünmez içte yukarda kalan kısma iki vida attırdım mis gibi sapasağlam kullanıyorum.Defalarca yıkandı arab ve tatilde dolaştım sorun yok. V
thumb_mg3.jpg
[/URL][/IMG]e dediğim gibi süper bir görüntü sağladı.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Güzel olmuş,güle güle kullan kardeşim...:eyv

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok sağol Musatafa bey!!!

oguz27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar, ben de o parçadan aracıma taktırmak istiyorum. Efe polyester iyi midir sonuç olarak:)