Megane 3 HB Krom Gösterge çerçevesi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Garantili araba sökerken bi aksilik olsa servise gidince sıkıntı olur, kolay olsa zaten sök derdim Usta...:)
Bende arkadaş gibi sökmenin kolay yolunu biliyorsun zannettim he,senin çözüm daha pratikmiş kardeşim...:)

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam anlaşıldı bu sevdadan vazgeçtik desenize! Napalım Renault utansın böle şeyleri nasıl ayarlayıp kısıyorlar hayret doğrusu.Noldu yani krom yapmayınca öldünmü???

UGURMELIH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar göstergelerimin çevresi siyah ve ben bu duruma çok sinir olmuş durumdayım.Çıkarıp sökmeyide göze alamıyorum.Krom çerçeve bulan ve takan arkadaşlar varmı acaba???

ben bir kaç sefer göstergeleri sökmüştüm içinden tıkırtı sesleri geliyor du pamuk koymuştum aralarına çokta zor bişey deil sokülmesi ilk önce göstergelerin üzerindeki yarım daireye benzer parçayı çıkartmıştım sonrada göstergeleri tutan bir tek alyan yıldız vidasını sökmüştüm sonrada çektiğimde gelmişti zaten gösterge. bende şimdi klima ızgaralarının çerçevelerini karbon folyo ile kaplıyordum fotolarını işim bitince koyacağım foruma acaba bahsettiğimiz yeride kaplasammı die düşünüyorum şimdi kolay gelsin sana :eyv

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fotoları merak ediyorum.İnşallah kaplar koyarsın.bende yaparım...!

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağol ama ben gösterge çerçevelerini söktün sandım.asıl onun peşindeyim kardeş valla...

UGURMELIH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fotoları merak ediyorum.İnşallah kaplar koyarsın.bende yaparım...!

yanlış anlama oldu. benim zaten gösterge çerçeveleri metalik, ben başka bir yeri söylüyorsun zannetmiştim orayı belki kaplarım demiştim. Zaten şu bir kaç gün folyo görmek istemiyorum artık ellerim mahvoldu ön konsolun çoğu yerini kaplarken, belki ileride sıkılırsam göstergelerin oralarda bir yerleri kaplar fotolarını foruma koyarım :eyv

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam yinede sağol.Aklına benim siyah göstergeleri için bir çözüm gelirse lütfen yaz...