Megane 3 - Hız sabitleyici

stornado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane den önce 307 peugeotum vardı ve cc yoktu. çıkmacıdan cc kolu satın alıp montajını yaptırdım ve servisten de cc yi aktif ettirdim ve kullandım herhangi bir problem yaşamadım. şu an ki aracımda megane 3 business cc yok aynı 307 deki gibi işlemleri bunda yapsam cc li yapabilirmiyim?

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginç, ben hızımı sabitlediğimde atıyorum yokuş aşağı gittiğimde hız artışı olmuyor ve göstergede kırmızı ışık yanıyor araç frenliyor ve hızı koruyor...

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane den önce 307 peugeotum vardı ve cc yoktu. çıkmacıdan cc kolu satın alıp montajını yaptırdım ve servisten de cc yi aktif ettirdim ve kullandım herhangi bir problem yaşamadım. şu an ki aracımda megane 3 business cc yok aynı 307 deki gibi işlemleri bunda yapsam cc li yapabilirmiyim?

pek zannetmiyorum bendede otantik var reno bole güzellikler yapmaz sis farı misal fordun formlarına bakınca adamlar sadece far açma düğmesini değişiyo bağlantı çekik birde sis farını takıyo devam renoda hiç zannetmiyorum...

exportwan_m

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,
Benim aracım megane 3 privilage 2012 model.Hız sabitleyici var ama hiçbir tuş çalışmıyor.Sizce neden kaynaklıdır.Anadolu yakasında ataşehir kadıköy civarında iyi bir usta varmı tanıdığınız bildiğiniz bu konuda bana bilgisayarlı destek sağlayacak birisi?
Geçen gün renault servisine gönderdim makineye bağlamışlar ama bulnamamış,nokta atışı yapmak için aracı bırakın tespi edelim demişler.Ama vaktim olmadığı için bırakmadım.
Vites konunun altındaki ışıklar bazen yanmıyor ama türk usulü bikere tıklayınca yanıyor.Acaba diyorum hız sabitleyicininde orda bir fişi vs olabilirmi.bu tesisatın nerelerinde fiş vb var bileniniz varmı?
Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleme: