Megane 3 için daha iyi bir ses

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
700 lira fazla gibi geldi bana. İnternette aktepe sound'un sitesine bir bakın benimde almayı düşündüğüm set var orada 450 tl fiyatı var. Bence sizide gayet tatmin eder :eyv

Aktepe Sound, Osman kesinlikle tavsiye ederim. Belki mediamarkt'daki fiyattan pahalı olur, ancak işçilik fiyat performans kıyaslandığında çok iyi çalışıyolar. Şimdi şu da var, mediamarkt'daki eleman daha önce megane 3 üzerinde çalışmış mı? Kapı pandizotlarına ve tırnaklara zarar vermeden temiz çalışacaksa olabilir. Yine de ben bu risk'e girmezdim.

NB725

Necip BAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aktepe Sound, Osman kesinlikle tavsiye ederim. Belki mediamarkt'daki fiyattan pahalı olur, ancak işçilik fiyat performans kıyaslandığında çok iyi çalışıyolar. Şimdi şu da var, mediamarkt'daki eleman daha önce megane 3 üzerinde çalışmış mı? Kapı pandizotlarına ve tırnaklara zarar vermeden temiz çalışacaksa olabilir. Yine de ben bu risk'e girmezdim.
evet söylediğini düşünmek lazım, önerdiğin yere bir bakacağım

laslandes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu mediamarkt'ta ve aktepe sound'da bahsettiğiniz setin tam listesi var mı? işçilik sahil sağlam ve düzgün markalı ise alınabilir. Ama sahibinden.com'da ki ilanlardaki gibi forwell, for-x, yumatu vs gibi markalarsa hiç bulaşmayalım 200 daha verelim marka alalım.

seckin_1903

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracın orjinal teyp arıza yaptı, garantiden değiştirdiler.. orjinali 1750 TL fiyatı varmış..

dr_akin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[FONT=&quot]Merhabalar arkadaşlar, [/FONT]
[FONT=&quot]Renault fluence aracımın BOSCH marka oto teybi (model: 28 115 5040R ) arızalandı cihaz hiç çalışmıyor. Yetkili Bosch servisi ellerinde cihazın yazılımı ve flash'ı olmadığı için arızayı tespit dahi edemedi. Bu tür bir problem yaşayan ve piyasada yazılım bulabilen var mı? [/FONT]

dr_akin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[FONT=&quot]Merhabalar arkadaşlar, [/FONT]
[FONT=&quot]Renault fluence aracımın BOSCH marka oto teybi (model: 28 115 5040R ) arızalandı cihaz hiç çalışmıyor. Yetkili Bosch servisi ellerinde cihazın yazılımı ve flash'ı olmadığı için arızayı tespit dahi edemedi. Bu tür bir problem yaşayan ve piyasada yazılım bulabilen var mı? [/FONT]
??