Megane 3 için FK yay?

serkanaygün

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu hortlatayim:) yay lazim bana:):)

Red Eagle kullananlar var, şikayet duymadım. Fiyat performans açısından alınabilecek bir yay. ön 30 arka 40 mm ve ön 40 arka 50 mm olmak üzere iki çeşidi varmış. Ben arabama 30 40 olanından düşünüyorum. 300 lira da fiyat almıştım.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Red Eagle kullananlar var, şikayet duymadım. Fiyat performans açısından alınabilecek bir yay. ön 30 arka 40 mm ve ön 40 arka 50 mm olmak üzere iki çeşidi varmış. Ben arabama 30 40 olanından düşünüyorum. 300 lira da fiyat almıştım.
Bu yaylari takarsak araba sertmi olur ? ben sportiflik aramiyorum. İnse yeter

serkanaygün

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu yaylari takarsak araba sertmi olur ? ben sportiflik aramiyorum. İnse yeter

Arabanın inmesini istiyorsak biraz sertliğe katlanmamız gerek. Nihayetinde spor yay alıyoruz. İçlerinde en konforlularının Eibach olduğu söylenir. Onu da düşünebilirsiniz.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fk yay nasıl peki ?

serkanaygün

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fk yay nasıl peki ?

FK lar orjinal değiller öncelikle bunu kabullenerek o yayı alıp arabanıza takmanız gerekir. Camiada inşaat demirinden yapılma yaylardır diye bir tabir dolanır durur hatta :) Kullanıp memnun kalan arkadaşlarımız da olmuş, memnun kalmayan arkadaşlarımız da. Şahsen ben alıp arabama takmam. Ama tabi araba sizin karar sizin :)

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
FK lar orjinal değiller öncelikle bunu kabullenerek o yayı alıp arabanıza takmanız gerekir. Camiada inşaat demirinden yapılma yaylardır diye bir tabir dolanır durur hatta :) Kullanıp memnun kalan arkadaşlarımız da olmuş, memnun kalmayan arkadaşlarımız da. Şahsen ben alıp arabama takmam. Ama tabi araba sizin karar sizin :)

İnşaat demirimi :):):) ne zormus bu yay isleri ya:)

serkanaygün

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşaat demirimi :):):) ne zormus bu yay isleri ya:)

Çok zor değil aslında :) Konfor aranıyorsa eibach tercih edilebilir ki diğerlerine göre daha fazladır denir. Onun dışında tamamen para çokomel eğrisi bu araba basma işi :) HR de alınır Red Eagle da alınır. Alınır da alınır :)