megane 3 .kapılardan gelen sesler

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sprey sık bence...Ruzgar sesıne yapabılecegın hıcbırsey yok..Kullanılan malzemeden kaynaklanıyor bırazda

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Sprey sık bence...Ruzgar sesıne yapabılecegın hıcbırsey yok..Kullanılan malzemeden kaynaklanıyor bırazda
Aynen Haydar,2008 üretimli 2008 ve 2009 Yeni kasa Kangoo larda rüzgar sesi neredeyse hiç yok,2009 başından itibaren gelenlerde ses var...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fransız arabaları bu yuzden daha ucuz birde türkiyede yapılıyorsa tamam.aldığın araba hayatında yapabileciğin en buyuk hatalardan oluyoo:)

sen olaya öyle bakıyorsun bencede tam tersi, diğer markalardaki şikayetleri bir incele birde renaultunkileri incele bakalım hangisi daha iyi arabaymış.

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklısınız araba bu sonuçta nasıl davranırsak öyle karşılık alıyoruz . Ben bi garaj arabası tofaş aldım gerçekten temiz öyle kasiste felan tık sesi yok aracın o yüzden en ufak yerde bile yavaşlarım ben çünki aklımda yürüttüğüm bi mantık var şu şekilde ; Şimdi ses gelmiyor , tıkırtı yok diye çukurlarda vs yavaşlamazsam ileride gevşiye gevşiye heryerinden ses gelir diye düşünüyorum . Bi arkadaşımda sıfır araç aldı o bu mantığı yürütemiyor malesef ses vs yok diye hurra gidiyo açıkcası anlatsamda üzülüyorum içimden :(

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Silikon sprey kullanımıda tavsiye ediliyor henüz kullanmadım ancak bu sıkıntıdan bende şikayetçiyim

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski yararlı konuların güncellenmesi ..

seckin_1903

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sorundan ben muzdariptim, servis kapıların tamamını yağladı ve sorun gerçekten çözüldü

Sait ÇAKIROĞLU

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim aracında şöfor kapısında var açarken tık diye ses geliyor sonra bir gıcırdama napayım sağlam ile geçer mi acaba

padaroglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapından tık diye ses geliyorsa kapının ayarı bozulmuş demektir. Öyle spreyle falan düzelmez. Bir kaportacıya gidersen kapını 5 dakikada ayarlayacaktır.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapı gergisi değişmesi gerekiyor. Ayarla olacak iş değil..