megane 3 krom kaplama önerileri

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elimde megane 3 expression+konfor paket araç var. iç aksamları krom kaplayım yada biyerlerde kaplatayım diyorum. forumda bi kaç konu gördüm ama tereddütte kaldım. önerileriniz benim için önemli.

Meriç RenaultMegane HB 06.09 sonrası Aluminyum Torpido Kaplama 87a0738 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

hepsiburada dan şöle bi ürün buldum. iyimidir kötümüdür işimi görürmü bilmiyorum. bide benim direksiyonda alt üçgende krom kaplama yok orayı nası halledebilirim. yukrdaki üründe herhalde orası yok.

tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim şimdiden.

kayhan07

Kayhan KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede yazık etme arabana, Bende de megane 3 var, Reklamcıdan güzelce al folyonu, Özene bezene dilediğin gibi yaptır, hatta ufaktan el becerin var ise kendin bile yaparsın. Sıkılırsan çıkartıp sökersin. Bence kapat gözlerini hayal et, krom ön gögüs ve megane 3 ne kadar olur :(

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işte bu yüzden buraya yazdım hocam. teşekkür ederim önerileriniz için. el becerim vardr fakat daha önce hiç kaplamadım. kaplayım derken berabat etmekten korkuyorum. dediğiniz folyoları internetten bulma imkanım varmı?

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orayı çıkartıp boyayabilirsiniz.Sakın Megane 3 gibi bir araca krom kaplatmayın.Güzel güzel folyo satıyorlar piyasada.Karbon desenli.Onlar güzel bir tercih olabilir.Ben bazı yerlere uyguladım buradan bakabilirsiniz:
http://www.renaultfanclub.com/megan...la-karbon-dokunuslar-criminal-megane-3-a.html

sizin konuya yazmıştım hocam. eğer ankaradaysanız benim araca bi el atma imkanımız olur mu hocam :D
bu arada benim yukarda yazdığım üründe alimunyum muş. ben krom diye yanıltmışım sizi :)

Son düzenleme:

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sizin konuya yazmıştım hocam. eğer ankaradaysanız benim araca bi el atma imkanımız olur mu hocam :D
bu arada benim yukarda yazdığım üründe alimunyum muş. ben krom diye yanıltmışım sizi :)
Ankarada olsaydım seve seve yapardım, malesef istanbuldayım :)

kayhan07

Kayhan KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reklamcılarda bulabilrisin. Ayrıca kaplam esnasında hata yapsanda sorun olmaz, Etiket gibi düşün, Baktın yapıştırdın eğri oldu, hava aldı vs, biraz asılma ile geri çıkar. Eğik yada bombeli yerlerde ise fön makinası ile çalışıp esnetebilirsin.

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reklamcılarda bulabilrisin. Ayrıca kaplam esnasında hata yapsanda sorun olmaz, Etiket gibi düşün, Baktın yapıştırdın eğri oldu, hava aldı vs, biraz asılma ile geri çıkar. Eğik yada bombeli yerlerde ise fön makinası ile çalışıp esnetebilirsin.

teşekkür ederim hocam bilgiler için. parça sökmek gerekiyormu hocam. ben zaten teyp le klima çevresini yapmayı düşünümüyorum.
yapmak istediğim yerler yan ve orta havalandırma ızgaraları ve direksiyonun orta ve yanlarındaki kısımlar. herhalde direksiyon hayal gibi duruyor. eğer gazımı alamazsam vites kutusu çevresinide yapabilirim :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
elimde megane 3 expression+konfor paket araç var. iç aksamları krom kaplayım yada biyerlerde kaplatayım diyorum. forumda bi kaç konu gördüm ama tereddütte kaldım. önerileriniz benim için önemli.

Meriç RenaultMegane HB 06.09 sonrası Aluminyum Torpido Kaplama 87a0738 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

hepsiburada dan şöle bi ürün buldum. iyimidir kötümüdür işimi görürmü bilmiyorum. bide benim direksiyonda alt üçgende krom kaplama yok orayı nası halledebilirim. yukrdaki üründe herhalde orası yok.

tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim şimdiden.

yanlız bu buldugunuz ürün megane 2 hb için sizin araç için degil :eyv almayın yani :)