Megane 3 Navigasyon (İnternet bağlantısı)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Görsellik ve genel özellik anlamında çok güzel güle güle kullanasın:eyv​İnternet bağlantısı gps tarzı bir olay olacak sanıyorum?

kayhan07

Kayhan KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

kayhan07

Kayhan KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, arkadaşlar ürün montajı yapıldı. Fakat resim çekemedim. Genel olarak bahsetmek gerekirse.

1) Hiçbir kablo kesimi yapılmıyor
2) Direksiyon kumandası çalışıyor
3) Ses kalitesi inanılmaz derecede değişti. Gayet temiz ve düzgün bir ses almaya başladım. (ses sisteminden de kaynaklanıyor olabilir Orj teypde anfi çıkışı olmadığı için dönüştürücü kullanıyorum)
4) WIN ile internete bağlanma özelliği mevcut. (Normal explorer dan bağlanıyor.)
5) Dokunmatik hassasiyeti güzel
6) Menü geçişleri ve efekler başarılı
7) Gps sinyali ve yer bulma hızı oldukça başarılı..
8) Kapılar açıldığında açılan kapı yönlerini + elfreni ikazını gösteriyor.

Dikkat edilmesi gerekenler;
1 )Ürünün montajı gerçekten çok karışık, Tedarik ettiğim kişi telefonda bıkmadan usanmadan yardımcı oldu.. Bu yüzden işi bilen birinin yapmasını tavsiye ederim.
2) Teyp'de bulunan soketlerin bir tanesi klima soketi ile aynı, bu yüzden soketin yanlış takılması durumunda, teyp kendini korumaya alıyor..
3) Radyo antenin girişleri farklı bu yüzden araya dönüştürücü kullanılmalı, Bu sayede tv ve radyo antenini ayrı ayrı bağlamanıza gerek yok.
4) Geri vites kamerası bağlamak isterseniz. Rolesiz kamera kullanılmalı. Araç geri vitese takıldığında teyp bunu otomatik algılıyor. Ayrıca role bağlantısı istemiyor..
5) Geri vites kamerasının + gücünü teypden almanız lazım. teypde kamera için ayrı + girişi var. Başka yerden + çekilmemeli.
6) Park sensörünün çalışması için ( vitesin arkasındaki ) ipod ve aux çıkışının bağlantısının iptal edilmemesi gerekli. Park sensörü + elektriği AUX çıkışından alıyormuş.

Hatırladıklarım bunlar. Merak ettiğiniz sorular olursa cvp veririim.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun video ve resimde eklersen bir ara güzel olur:eyv

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun birader güle güle kullan. arayüz resimlerini merak ediyorum benim için kullanışlı olması çok önemli. hatta bize bir tanıtım videosu çekersen çok sevap işlersin. şimdiden teşekkürler.

kayhan07

Kayhan KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aynı markanın hazırlamış olduğu bir tanıtım videosu var..
İyi seyirler..
Menü özellikler aynı

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kayhan bey bir sorum olacak araç hareket halınde ıken tv acıkken tv de karıncalanma veya parazıt oluyormu yoksa net bır sekılde gosterıyormu bılgılendırırsenız sevınırm tesekkurler

kayhan07

Kayhan KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kayhan bey bir sorum olacak araç hareket halınde ıken tv acıkken tv de karıncalanma veya parazıt oluyormu yoksa net bır sekılde gosterıyormu bılgılendırırsenız sevınırm tesekkurler
Merhaba Ben tv anteni bağlatmadım bu yüzden pek kullanmıyorum. Yalnız Türkiyede dijital yayın daha ön planda olduğu için hareket halinda sıkıntı çıkaracağını tahmin ediyorum.

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
video da hareket halinde izlenmiyor diyor. durup kanali kayit edip izleye bilirisniz diyor.. baska bir yere gittiniz mi yine kanali aratirmaniz gerekiyor diyor.