Megane 3 sabah ilk çalışma

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
16
Siz kafanıza takılan ne kadar soru varsa yazın çözümler geldikten sonra alalım biz arabaları kafamız rahat olsun...:D:D
Bu sorunları Megane teknik veya Fluence teknik bölümlerine ayrı başlıklar olarak konu açarsanız sorunu olan diğer üyelerimiz konuya rahatça ulaşabilir...
İyi forumlar...

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Siz kafanıza takılan ne kadar soru varsa yazın çözümler geldikten sonra alalım biz arabaları kafamız rahat olsun...:D:D
Bu sorunları Megane teknik veya Fluence teknik bölümlerine ayrı başlıklar olarak konu açarsanız sorunu olan diğer üyelerimiz konuya rahatça ulaşabilir...
İyi forumlar...

Hayırlı olsun halil abi 1.4 130hp lik arabayla sitenin gözdesi olacan vallahi yakışır :D

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Megane 3 soğuk motorda ilk çalışma hakkında

Arkadaşlar sizede oluyormu bilmem ama sabah ilk çalıştırdığımda gaza bassamda arabada devir yükselmiyor.İlk etapta oluyor bu sonraki gaza basışlarımda ise yavaş yavaş yükseliyor devir.Acaba bu arabanın bir özelliğimi bu motor soğukken korumak için mi acaba?Yoksa farklı bilşey mi var.Sizce?​

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
user_field_choice.subeil_09
Reaction score
1,687
Motoru korumayla alakalı bir durum bu,bizimkilerde yok bu özellik...

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
İyi forumlar...
Sayın adminin dediği gibi konuyu yeniden teknik bölümünde açtım arkadaşlar.

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Hımm diğer arkadaşlarda aynı şeyi söylediler sizede oluyormu bu durum?

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Hımm diğer arkadaşlarda aynı şeyi söylediler sizede oluyormu bu durum?

Abi senin megane 3 e performans egsoz takalım sabah çalıştığında horoz gibi olur pat pat bom bom diye sesle çalışırsa hareret çubuğu daha çabuk kendine gelir hehehehe şahsen ben öyle yapmıştım

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
1
konunuz daha öncede açıldığı için 2sini birleştirdim bilginize

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Abi senin megane 3 e performans egsoz takalım sabah çalıştığında horoz gibi olur pat pat bom bom diye sesle çalışırsa hareret çubuğu daha çabuk kendine gelir hehehehe şahsen ben öyle yapmıştım

Yaw sen baya espirili birisine benziyorsun.Valla düşünüyüm şu pat pat bom bom olayını Daywalker cığım...!

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Murat bey peki konunun başında söylediğimiz sabah ilk çalışma hakkında bilginiz varmı? Sağolsun arkadaşlar gerçi söylediler ama bunun özellik olduğunu size nedir?

Abi sanırım o olayda özellik motor sıcaklıgı artmadan aracı performanslı kullanmak en büyük zararlardan biridir oyüzden yapıldığına eminim ben ilk başlarda çok zorlamadığım için aracı çok dikkatimi çekemedi ama ilk çalışma ile motor ısındıktan sonra aracın verdigi tepkiler çok fark ediyor tabiki.