Megane 3 teyp donma problemi

tceber

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. 2011 megane 3 privilige aracım var. 2 ay önce arabanın teyp i birden kilitlendi.hiçbir şekildede açamadım ve arabayı kapatıp cıktıgımda teybin gösterge ışığının ve yol bilgisayarının ışığının kapanmadığını gördüm .. bunun üzerine mecburen aküyü söküp takmak zorunda kaldım. söktükten sonra durum düzeldi .fakat bir kaç gün sonra tekrar aynı problemi verdi. ben de bunun üzerine servise gittim. servis teyp in arızalı oldugunu ve değişmesi gerektiğini söyledi ve 1000 lira fiyat çekti
Bende bunun üzerine mecburen çıkma teyp lere baktım. 3 tane teyp denedim ve hepsinde yanı problemi yaşadım.. tekrar servise götürdüm . çünkü saçma geldi . 4 teyp de de aynı problemin olması.. ya da çok büyük bir tesadüf. servis yine aynı şeyi söyledi.. Su an halen aynı sıkıntıyı yasıyorum
Acaba böyle bir problemle karşılaşan arkadaşlar varmı.. ya da bu durumu çözmeme yardım edecek arkadaşlar...

ÇOK TEŞEKKÜRLER

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teyp tamir eden kişilerle bir görüşme yapsanız daha sağlıklı olur sanırım. Eğer onlar sıkıntı yok derse başka seçenekleri incelemek lazım

tceber

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
problemi çözdüm arkadaşlar.. can bus yazılımını güncellemek gerekiyormuş.. tabii bunu servis değil, kendi mücadelem sonucunda buldum..az kalsın 1000 liraya teyp alıcaktım ve elimde patlayacaktı. bu kadar terbiyesizlik olmaz.. neyse
Bu problemle karşılaşan arkadaşlar varsa haberleri olsun diye yazıyorum. Teşekkürler

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. Sorununuzun çözüldüğüne sevindim. Ancak sorumlu bir müşteri olarak ve 2 dakikanızı ayırarak lütfen bu yaşadıklarınızı aşağıda vereceğim linkten Renault'a bildiriniz. Böyle böyle gelecekte yaşayabileceğimiz bu tür mağduriyetlerimizi önleriz.

https://www.renault.com.tr/form-contact.html

Svcnkrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, tceber tesekkurler ayni problemi yaşıyorum gunlerdir servis servis dolasiyorum ve sorunu cozemediler! Bana da en son bugün teyp değişmeli dediler! Bu yazilimi servis mi yükleyecek? Bilmedigim icin soruyorum nasil yaptirdiniz?

arcan81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim teyp bir müddet normal çalıştıkdan sonra cd veya mp3 eror veriyor ve radyoya geçiyor cd yi de dışarı vermiyor.daha sonra arabayı istop edip baya bekledikden sonra tekrar çalışıyor. Bu sorunda yazılımsal olabilirmi acaba? yöntemi ayrıntılı anlatırsanız sevinirim.

Hakan55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aynı sorunu bir önceki aracımda yaşamıştım. Ankara ilinde yaşıyorum. Bu Can Bus güncellemesini Ankaradaki Çelik Oto Renault serviside bilmiyor. Ben garantim bitmediği için garantiden teybi değiştirmiştim. Ancak garanti bitmişte olabilirdi. Bu yüzden #tceber bence bu Can Bus işini bize bi anlatırsan memnun oluruz.