megane 3 tivitır yardım!

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla çok haklısın burak kardeş.Bu adamlar araçlarına duyulan saygıyı böyle yaparak azaltıyor bence.Gel şimdi millete renaultun güzelliğini anlat anlatabilirsen.arabam gerçekten çok güzel fakat butarz eksiler insana mutsuzluk veriyor.örneğin başkabişey söyleyim.benim megane da yol bilgisayarında hiçbir açıklama yazmıyor sadece rakamlar var.Anla anlayabilirsen yani renault bunu niye yapıyorsun ya!!!

Hayda 2011 model araçta böyle birşey olur mu? Clio'da yazıyor hoş yazmasa da ben yıllardır renault kullanırım dediğiniz şekilde yol bilgisayarı en son 2003 megane 1 aracımda vardı. Gerçekten çok haklısınız, ben hadi alışkınım ama ilk kez renault sahibi olan ne yapsın? Renault işte onu da böyle seviyoruz napalım. :)

darkzine_metal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim fluencede de yok tu 50 tl ye serviste hallettim baya güzel tizleri

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla haklısın! sevilmese bu kadar alınmaz bu arabalar... Kadir inanır diyo ya Seviyorum uleeeyyynn! Ama biçaresi varsa yazılım falan yapıp bu sorunuda halletmeyi düşündüm bakalım artık kısmet yani.Ama bu tivitırı sordum servistte ellerinde yokmuş.Bide adamın dediği çok komik çokmu önemli ya abi dedi :) ne diyim bilmem ki!!

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla haklısın! sevilmese bu kadar alınmaz bu arabalar... Kadir inanır diyo ya Seviyorum uleeeyyynn! Ama biçaresi varsa yazılım falan yapıp bu sorunuda halletmeyi düşündüm bakalım artık kısmet yani.Ama bu tivitırı sordum servistte ellerinde yokmuş.Bide adamın dediği çok komik çokmu önemli ya abi dedi :) ne diyim bilmem ki!!

Sürücü dikiz aynamın camında bir titreme mevcut. Özellikle çukurlardan vs geçerken cam titriyor. Servis ise aracı ikiye takıp elfrenini çekiyor baskı balata testi gibi abi bunda bişey yok diyor. Hayır ben neden fark ediyorumda kimse derdimi anlamıyor bende en son kızıp özel servise gideceğim hiç değilse derdimi anlatırım.

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Servisle tekrargörüştüm getirtiyorum şu an.Fiyatıda 50TL.Herkes servisten bulabilir.ben Sivastayım bu yüzden biraz sancılı oldu ama siz istanbulda veya batı tarafında olduğunuzdan servislerin elinde oluyor.neyse tivitırım cumaya gelecek inşallah.renault eksik versin iz tamamlayalım ne güzel iş değil mi? :(

derici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar tivitıe yerleri çok güzel ama aldığım hiçbiri içine girmiyor.servisten başka yerde bulan takan varmı? Fiyatı nedirr bilen var mı?
bu yardımcı olabilirmi?
20110710155006.jpg

20110710155549.jpg

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla derici kardeş güzelce foroları koymuşsun güzel sağol da bu neidr hangi markadır nerde buluruz yazmamışsın...Yoksa sırmı? :) :)

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşler servisten taktırdım sesleri mükemmel oldu!! Çifti 50 tl herkkese duyrulur....