megane 3 üme body kit !!

Burak61

Bilgi Girilmemiş
valla kolay gelsin yapılırsa tadından yenmez :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dört kapı araç için bu body kit fazla bence madem niyetlendin ve paran var coupe al ona uygula bu sistemi...

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dört kapı araç için bu body kit fazla bence madem niyetlendin ve paran var coupe al ona uygula bu sistemi...

Katılıyorum 4 kapılı bi araç için baya zor bi işlem ve aynısı nasıl olcam fiberden mi sacdan mı merak ettim doğrusu fiberse bulaşma derim benim fikrim tabi ki

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence çok zor gibi görünüyor.. hakkında hayırlısı olsun

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
açık açık düşüncemi belirteyim , bunu yapamazsın bence ...( malesef görüşüm bu, yapsanda çok kötü olur )

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halil abiye katılıyorum.Tek kapı araca daha güzel olur.

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten yorumlara göre yapıcam arkdaşlar bu araç kapalı garajda duracak gecelerı cıkacak zaten gündüz binemeyiz ruhsata işletemezsek duruma gore olmadı yanına kardeşini alıcaz artık megane 3 rs cünkü cok keyflı ve eğlenceli bi araç :) ;)

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
çünkü benim polis korkumda yok bağlarlarsa bağlasınlar sonucta arabayı gerı alırız sahiplenecekler değil ya benim amacım sınırları zorlamak yabancılar yapıor izliyoruz türkler niye yapmasın bundan daha beter apachiler var piyasada bakalım yorumların coğunluğuna göre yapıcam işte veya yapmıcam ondan bu konuyu açtım zaten yorumlar içinde sağolun ;)

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ceza kesseler bile nkdr kesecekler zaten bu türkiyede hep yapılmıyorsa bu trafik polisleri yüzünden bende inadına yapıyorum zaten :D