Megane 3 ve bluetooth bağlantı sorunu yardım

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefon sürümünü yükseltin ardından Bluetooth ismini kısa bir şekilde adlandırarak tekrar deneyin..

SAMSUNG S4 Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi

murro35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir arkadaşımın daha başına geldi bu konu fluence marka araca latitude yazılımı yüklenerek bu sorun çözüldü. Yapan yer izmir mais servisi bilginiz olsun. Kullanılan teyplerin yazılımı değişince bu sorun düzeliyor.

erte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu sorun bazı telefonlarda oluyor sadece. hiç arabayla falan oynatmaya gerek yok.
Çözüm telefonun yazılımında. Ben deki S3 telefonda da kopma sorunları yaşıyordum. Daha sonra telefon ayarlarından, bluetooth yazılımları v.s. deneyerek sorunu çözdüm.
Google play store da "bluetooth auto" isimli programı telefonunuza indirin. ve bir kere ayar yapın. arabayla eşleştirin. bütün kopma sorunlarınız çözülecektir.

lokosit

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu sorun bazı telefonlarda oluyor sadece. hiç arabayla falan oynatmaya gerek yok.
Çözüm telefonun yazılımında. Ben deki S3 telefonda da kopma sorunları yaşıyordum. Daha sonra telefon ayarlarından, bluetooth yazılımları v.s. deneyerek sorunu çözdüm.
Google play store da "bluetooth auto" isimli programı telefonunuza indirin. ve bir kere ayar yapın. arabayla eşleştirin. bütün kopma sorunlarınız çözülecektir.
Ayar konusunda yardımcı olabilirmisiniz? bi türlü beceremedim :) kopmalar devam ediyor

Tayfun Ilgaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ben konuya 2 çözüm buldum.(bende düzeldi)Samsung Galaxy ace bağlandı sorun yapmadı ama Note 2 ve S4 activede bende sorun yaşadım.
İki çözüm var;1.-arabaya binip teyp çalışıp telefona bağlandıktan sonra telefonu kapatıp açmak. 2. side bir kere bağlantı koptuğunda telefonun bluetooth ayarları-eşleşen cihazlardan arabanın teybinin ayarlarına girdiğinizde (bendeki ismi 'my_radiosat') 'ortam sesi için kullan' sekmesini işaretleyin, çünkü burası işaretli bile olsa ilk kopmada işaret gidiyor.Bundan sonra kopma olmaması lazım.Benim aracım Megane 3 Tomtom navigasyonlu.

Azizmahmut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,2011 megane sport tourer'de nokia n8 bağlantısı kuruluyor,bir süre sıkıntısız kullanılıyor.Aradan birkaç ay geçiyor ayarlar kendi kendine bozuluyor,bluetooth ile görüşürken karşı tarafın sesi gelmiyor,benim sesim gitmiyor.Ayarları tekrar sıfırlayıp tekrar bağlantı kurmak zorunda kalıyorum.Acaba bu sorunun nedenini veya çözümünü bilen arkadaş var mı ?

abdullah76

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim aracım 2010 model megane 3 ;

Bende Iphone 4 telefon vardı aracımla bluetooth ile bağlandığında hiçbir sorun yaşamadı 2 yıl kullandım bu şekilde. Kasım 2013 'te Samsung note 3 aldım araca bağladım ancak 2 dakikada bir bağlantı kopup tekrar bağlanıyordu bende bu sorunu Altunizade'ki DETAY Renault (İSTANBUL) yetkili servisine bildirdim sağolsun elektrik bölümünde bulunan Erol Ayan durumu araştırdı ve teyp için yeni bir yazılım olduğunu söyledi bende götürdüm yeni yazılımı yükledi ve şu anda sorun çözüldü sizlerde bulunduğunuz şehirlerdeki yetkili reno servislerine bu durumu bildirin sorununuzu halledin arkadaşlar.

uj4dy.jpg
[/URL][/IMG]

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araçta büllütut yok böle sıkıntıda yok büllütut kulaklıkla iişimi görüyorum :))

beretta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim aracım 2010 model megane 3 ;

Bende Iphone 4 telefon vardı aracımla bluetooth ile bağlandığında hiçbir sorun yaşamadı 2 yıl kullandım bu şekilde. Kasım 2013 'te Samsung note 3 aldım araca bağladım ancak 2 dakikada bir bağlantı kopup tekrar bağlanıyordu bende bu sorunu Altunizade'ki DETAY Renault (İSTANBUL) yetkili servisine bildirdim sağolsun elektrik bölümünde bulunan Erol Ayan durumu araştırdı ve teyp için yeni bir yazılım olduğunu söyledi bende götürdüm yeni yazılımı yükledi ve şu anda sorun çözüldü sizlerde bulunduğunuz şehirlerdeki yetkili reno servislerine bu durumu bildirin sorununuzu halledin arkadaşlar.

Versiyonunuz 84.15'ti muhtemelen. Şimdi kaç oldu? Bir de yüklemeyi ne ile yaptılar? Zira teypte usb yok.

abdullah76

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadasim versiyonu ne oldu bilmiyorum ama soyle bir baglanti oldu vites kolunun karsisinda kapak var onu cikardi icinden bir kablo cikti onu notebook cihazlarina bir aletle bagladilar sonra yukleme yaklasik 1 saat surdu ve sorun cozuldu.