Megane 4 1.3 tce edc touch araçta devir saati yok

HESAPÇI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar
Daha önce yazıldıysa kusura bakmayın ama benim 2023 model aracımda devir saati göstergesi ve aracın sürüş anında kaçıncı viteste olduğu bilgisini göremiyorum. Böyle bir ekran yok mu yoksa ben mi bulamıyorum. Şimdiden teşekkür ederim

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar
Daha önce yazıldıysa kusura bakmayın ama benim 2023 model aracımda devir saati göstergesi ve aracın sürüş anında kaçıncı viteste olduğu bilgisini göremiyorum. Böyle bir ekran yok mu yoksa ben mi bulamıyorum. Şimdiden teşekkür ederim
Touch paket hakkında bilgim yok, ancak gösterge dijital ise ekranda sadece R N D harflerini görürsün (geri viteste R gibi) vitesi manuele alınca RND yerine 1234.. görürsün. Multisence menüsünde de sürüş modu ayarlarında ekran stilini değiştirip devir saatli stili seçebilirsin (2016 icon için bu dediklerim)

HESAPÇI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet gösterge dijital fakat sadece hız göstergesi var. Devir göstergesiyle ilgili hiçbir şey yok. Araç touch paket olduğundan multisence özelliği de yok. Bir araçta devir bilgisinin olmaması sizce de büyük bir eksiklik değil mi. Ayrıca vites bilgisi de yok. Sadece D de olduğu bilgisi var.

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dediğim gibi, D varsa normal, manuele geçince 1 2 3.. Görünür. Devir saatli ekran stili ayarı mutlaka bir menüde vardır.

Fgocmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Devir bilgisi var hocam easy link teyip menusunden arac konfigurasyonuna tarz lardaydinsanirim ordan ayarlayabiliyorsunuz bende hizi digital gösteriyor devir saatini kadran olarak ayarladim. Fakat D de iken hangi vitesde oldugunu bulamadim

HESAPÇI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler..
Söylediğiniz menüde var devir bilgisi.
Fakat vites bilgisi yok sanırım

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
D de iken hangi viteste olduğunu göstermez. Sadece manueldeyken...