Megane 4 100.000 km yetkili servis bakımı

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba,
Bugün aracın 100.000 bakımı için yetkili serviste işlem yaptırdım. Mevcutta yas ile alakalı sanırım bir indirim mevcutmus bugunde son gunuymus. O indirimle birlikte standart 100.000 bakıma ek olarak arka balatalar degistirildi. Fatura tutarı 3.700 lira. Buna ek olarak bazı sikayetlerim vardı bunlara da herhangi bir ücret talep edilmedi. Bunlar da sırasıyla r lin güncelleme (v2.2 den 7.0 a) sağ on kapı cami kapanırken zırıltı yapıyordu, stop start aracı calistirirken sarsıntıli calisiyordu, arka havalandirmalar zayıf ufluyordu, şanzıman guncellenmesi gibi.

Özel servisten fiyat almadım ne kadara çıkardı bilemiyorum fakat yetkili servisle yasadigim sorunlara rağmen gittiğim yetkili servisi degistirerek farklı bir servisle ilerlemeye devam ettim ve servis konusunda en ufak sorun yaşamadım.

c72b27311772dd2bacbd9bb794700bb7.jpg

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
 iPhone'umdan gönderildi.

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba,
Bugün aracın 100.000 bakımı için yetkili serviste işlem yaptırdım. Mevcutta yas ile alakalı sanırım bir indirim mevcutmus bugunde son gunuymus. O indirimle birlikte standart 100.000 bakıma ek olarak arka balatalar degistirildi. Fatura tutarı 3.700 lira. Buna ek olarak bazı sikayetlerim vardı bunlara da herhangi bir ücret talep edilmedi. Bunlar da sırasıyla r lin güncelleme (v2.2 den 7.0 a) sağ on kapı cami kapanırken zırıltı yapıyordu, stop start aracı calistirirken sarsıntıli calisiyordu, arka havalandirmalar zayıf ufluyordu, şanzıman guncellenmesi gibi.

Özel servisten fiyat almadım ne kadara çıkardı bilemiyorum fakat yetkili servisle yasadigim sorunlara rağmen gittiğim yetkili servisi degistirerek farklı bir servisle ilerlemeye devam ettim ve servis konusunda en ufak sorun yaşamadım.

Öncelikle güle güle kullanın en iyisini yapmışsın serviste yaptırarak. Fiyatta normal gözüküyor. sırf yazılıma 250tl alıyorlar. geçen ay ben yaptırdım.
şanzıman güncellemesini siz mi söylediniz yoksa kendileri mi yaptı ? ne gibi bir sıkıntı vardı ?
cam zırıltısını nasıl yapmışlar bilginiz var mı ?
aynı şekilde start/stop olayı düzeldi mi ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle güle güle kullanın en iyisini yapmışsın serviste yaptırarak. Fiyatta normal gözüküyor. sırf yazılıma 250tl alıyorlar. geçen ay ben yaptırdım.
şanzıman güncellemesini siz mi söylediniz yoksa kendileri mi yaptı ? ne gibi bir sıkıntı vardı ?
cam zırıltısını nasıl yapmışlar bilginiz var mı ?
aynı şekilde start/stop olayı düzeldi mi ?

Şanzıman için bir sorunum yoktu ama ben istedim. Camdaki sorun fitil kaynakliymis nasıl bi işlem yapıldı görmedim ama tikirti geçti. Stop start için aku olculmus degerler normal dendi ama calisirkenki saraıntı ortadan kalkti gibi bi kaç kullanip sorun olup olmadığını paylaşırım tekrar.

tokyo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
"stop start aracı calistirirken sarsıntıli calisiyordu"
"Stop start için aku olculmus degerler normal dendi ama calisirkenki saraıntı ortadan kalkti gibi bi kaç kullanip sorun olup olmadığını paylaşırım tekrar."

Bununla ilgili geri bildirim bekliyoruz. Aynı sorunu yaşıyoruz çünkü.

Megane3838

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tansel bey motorunuz ve sanzimaniniz nedir sizin

metinbey+

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba,

c72b27311772dd2bacbd9bb794700bb7.jpg

Selamlar, bende ikinci el bir megane 4 touch paket 2018 model araç aldım şuanda 95 000 km de.

100,000 bin bakımda hangi işlemleri yaptırdınız detayını öğrenebilirmiyim. Bana yaptırmam gereken işler için bir klavuz olur.