Megane 4 Android Multimedia (Tesla Ekran)

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değişimi yapan Carvocal hangi bayi ? Avrupa mı Anadolu mu ?

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değişimi yapan Carvocal hangi bayi ? Avrupa mı Anadolu mu ?

İzmir Narlıdere.. Ama sorunu çözen istanbul. Bana söylenen o. İstanbula göndermişler ve yazılım güncellemesi yapılmış.

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım cihaz aynı cihaz o zaman ?

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım cihaz aynı cihaz o zaman ?

İlk takılan cihazda "googlee play store" yoktu. yazılım falan attılar ama gelmedi. Sonra 2. ekranı taktılar. Onda vardı.

Birkaç gün sonrada onda start&stop anında usb reset sorunu olduğunu gördüm.

İlk ekranda bu yoktu deyince o ekranı istanbula gönderdiler ve sonra yine ilk ekrana geri döndüm.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Taner bey hayırlı olsun. Bir suredir kullaniyorsunuz herhangi bir sorun oldu mu bu arada. Örneğin bildiginiz gibi her android cihaz kullanildikca biriken cerezler kullanım verileri vs sebebi ile ne kadar ram olursa olaun zamanla donmaya kasilmaya işlemleri yavaslatmaya basliyor. Bu süreçte siz böyle bir aorun yasadiniz mı acaba?

iMessage: tanseler@me.com
Twitter: @tanseler
instagram: @er.tansel

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayınız”

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Taner bey hayırlı olsun. Bir suredir kullaniyorsunuz herhangi bir sorun oldu mu bu arada. Örneğin bildiginiz gibi her android cihaz kullanildikca biriken cerezler kullanım verileri vs sebebi ile ne kadar ram olursa olaun zamanla donmaya kasilmaya işlemleri yavaslatmaya basliyor. Bu süreçte siz böyle bir aorun yasadiniz mı acaba?

Teşekkür ederim. 1 yılı geçti takılalı. İlk günki hali ile yavaşlama konusunda bir tespitim olmadı.
Youtube, spotify, maps.me, yandex, google maps, sygic, canlı radyo vs.. gibi bir çok program kurulu.
Canlı radyo uygulamasını açıp müzik dinelemeye başlyorum. Aynı anda da gps kullanıyorum. Bazen kanal değiştirmek için aralarında geçiş yapıyorum. Bu sırada bir miktar bekletme oluyor oda 2-3sn max. Normal karşılıyorum.
Ekran daha açılmadan geri vitese taktığım zaman kamera çok hızlı hazır oluyor. Ekran açıkken 1sn bile sürmüyor açılması.
Amiral gemisi bir akıllı telefon değil hız olarak ama beklentimi karşılayacak sınıfta.

Ek olarak; ekran kalitesini çok sevdim. Filmlerde çizgi filmler vs çok net parlak ve çok canlı renkler sunuyor.

shaq1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

mehmet_can85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

dostum bende araştırıyorum hangısı en iyisi diye. iconlarda bulunan r link 2 yi takan var ama baya karışık işlem yoksa en iyisi r link bence linki şu

https://www.youtube.com/watch?v=Q1bYF9LWITs

r link harici takılabilecek android cihaz for x 4 gb olan senin 1. sıradaki linkinde olan model

aybaşını bekliyorum altından kalkababileceğimi bilsem r linke çevirecem ama görünen o ki for x alıp taktıracam. :halay:halay

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Android sürümüne bakarak en iyisi demek yanlış olur ancak güncel olmak her zaman güzeldir.

Benim ekran sürümü android 6.0.1. GPS programları hala android 4.4'e bile destek vermekteler. Bu ekranlarda kullanacağımız programlar destek vermeyi sürdürüyorlar.

Bu nedenle ben alırken en büyük ekranlı olanı tercih ettimn. Sizin linklerini paylaştığınız modellerde yan plastikler orjinallerdeki gibi çok kalın. Alt kısımlarda fiziksel tuşlar dolu onlarda ekrandan çalmış.

Bu ekranın amacı zaten olabildiğince fiziksel tuşlardan kurtularak max ekran boyutunu kullanabilmek. Tavsiyem buna öncelik verin.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dostum bende araştırıyorum hangısı en iyisi diye. iconlarda bulunan r link 2 yi takan var ama baya karışık işlem yoksa en iyisi r link bence linki şu

https://www.youtube.com/watch?v=Q1bYF9LWITs

r link harici takılabilecek android cihaz for x 4 gb olan senin 1. sıradaki linkinde olan model

aybaşını bekliyorum altından kalkababileceğimi bilsem r linke çevirecem ama görünen o ki for x alıp taktıracam. :halay:halay

O kadar para vereceksiniz kısıt üstüne kısıt, ufacık ekran ile mi uğraşacaksınız.

Android bir model alın geçin miss gibi.