Megane 4 Hangi Renk Olmalı?

Megane 4 hangi renkle daha güzel

• Kullanılan toplam oy
    59
  • Anket kapatılmış .

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün servise götürdüm araci beklerken showroom da icon donanımlı kum beji bi arac vardı bi kaçta opsiyon vardı uzerinde cam tavan jant adaptif cc masajlı koltuk gibi. Bir yarim saat kadar aractan inmedim inmek istemedim. Koltuklar muhtemelen opsiyon ve müthiş derece de sarıyor ayrıca sürüş pozisyonu da benim fluence göre daha alcakti. Aracın beyaz rengini çok beğeniyordum ama bu renk ve karartılmış camlar ve siyah&koyugumus jantlar Harika duruyordu. Arac beni benden aldı diyebilirim. Muhtemelen aracımı değiştirecek olursam ya megane ya da talisman alirim. Ama kullanım olarak megane bana daha çok hitap ediyor. Tanışmanda olupta megane da olmasını isteyeceğim tek artı torpido ve direksiyon hizası ambiyans aydınlatması olurdu onu da muhtemel aldıktan sonra bir sekilde hallederim diye düşündüm ama sadece düşündüm. Muhtemel iki sene süreyle fluence devam olacak :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

i.soyler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gri 😀😀

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkürler. Bende zevkle kullanıyorum artık.

NRS74

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
titanyum gri

Renocumali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sedef beyaz en güzeli çok yakışıyor. Opak beyaz ve koyu mavi en yakışmayan renk.

seko206

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sedef Beyazı :) Çok asortik duruyor, özellikle yıkayınca.

Naturezza

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ağustosun sonunda Cosmo Mavi aldık cırtlak gibi de durmuyor rengin ağırlığı var gayet hoş bir renk tavsiye ederim