Megane 4 Koltuk ısıtma, Kabin ön ısıtıcı

şahmerdan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

Babamlara bi araç almayı planlıyoruz, soğuk bir şehirde oturuyorlar, megane 4 yerli üretim olması sebebiyle kafama yatıyor, ama koltuk ısıtması opsiyonunu göremedim katalogda, acaba var mı bu özellik?

Bir de kabin ön ısıtıcı var mı Bu PTC dedikleri sistem, bunu zaten hiç bir yerde yazmıyor renoçünkü benim clio 4te var ama yazmıyor hiç bir yerde, soğuk hava da motor soğukken ilk başta kabini elektrikli bi ısıtıcıyla ısıtmaya başlıyor, içinizden bu özelliği farkeden biri var mı megane 4te?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

Babamlara bi araç almayı planlıyoruz, soğuk bir şehirde oturuyorlar, megane 4 yerli üretim olması sebebiyle kafama yatıyor, ama koltuk ısıtması opsiyonunu göremedim katalogda, acaba var mı bu özellik?

Bir de kabin ön ısıtıcı var mı Bu PTC dedikleri sistem, bunu zaten hiç bir yerde yazmıyor renoçünkü benim clio 4te var ama yazmıyor hiç bir yerde, soğuk hava da motor soğukken ilk başta kabini elektrikli bi ısıtıcıyla ısıtmaya başlıyor, içinizden bu özelliği farkeden biri var mı megane 4te?

Bahsettiginiz ozellik bildigim kadari ile 2014 sonrasi tum modellerde var. Benim fluence dizel ve yaklasik iki km yurudukten sonra sicak ( ilik degil sicak ) hava vermeye basliyor. Koltuk isitmayi megane da ben de goremedim acikcasi opsiyon listesinde de yok bugun baktim daha. Talismanda var sanirim koltuk isitma bir de suv modellerde olmasi lazim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

TuRKSySTeM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
PTC Heather Megane 4'te var, 1000 Watt'lık bir sistem, 8 derece altında, motor suyu sıcaklığı 70 dereceye ulaşana kadar çalışan bir sistem, kalorifer kazanının hemen önünde, parça kodu bu yüzden çıkmıyor ve çıkmaz, kalorifer şemasına bakarsanız göürsünüz...

soner megane4hb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç bir Meganda ısıtma yok sürücü koltuğu masaj var.