megane 4 lere kısa uzun ve sis farlarına led xenon uygulaması videolu

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın, ben de Megane 4 aracıma uygulattım Ankara'da ve gerçekten güzel sonuç aldım. Uzun yol biraz fazla yaptığım için sisleri değiştirmekte sizin kadar cesaret gösteremedim.
Bu led ampuller (FS3 kodlu olanı kullandım - biraz daha pahalı ama uzun ömürlü dediler- ) soğutucu fanlı ve yeni piyasaya çıktığı için ömür konusunda fazla bilgim olmadığı için, çıkan halojen ampulleri de stepnenin yanına koydum. Bir de uzun yolda ön farsız kalmayayım diye. :)
Mali tutarı: 2 Tk Fanlı Led ve ön Cam Hariç Cam Filmi = 400,00 TL
Tekrar güle güle kullanın.

Siz yine sanslisiniz. Bizim fluence araclarda far vidalari sokulmeden ( tors anahtar gerekiyor ) degisim yapilmiyor. Yani degisebiliyor far sokulmeden ama cok cok zorluk oluyor. Fari sokmeden bi lef taktik yaklasik 40 dakika ugrastik. Kisalarda ozellikle sogutuculu kullanmak gerekiyor surekli yaninca cabuk patliyor. Uzunlarda sogutucuya gerek olmuyor. Ben 4500 len uzunlara kullanmistim ama 6500 daha iyi olurmus. Otoban aydinlatmasinda sellektor yapinca fark ediliyor ama bir bmw gibi de cakmiyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kokoculo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz yine sanslisiniz. Bizim fluence araclarda far vidalari sokulmeden ( tors anahtar gerekiyor ) degisim yapilmiyor. Yani degisebiliyor far sokulmeden ama cok cok zorluk oluyor. Fari sokmeden bi lef taktik yaklasik 40 dakika ugrastik. Kisalarda ozellikle sogutuculu kullanmak gerekiyor surekli yaninca cabuk patliyor. Uzunlarda sogutucuya gerek olmuyor. Ben 4500 len uzunlara kullanmistim ama 6500 daha iyi olurmus. Otoban aydinlatmasinda sellektor yapinca fark ediliyor ama bir bmw gibi de cakmiyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dediğiniz gibi bi audi bi bmw gibi olamaz zaten onlarda bi-led kullanılıyor mercek sisteminden kaynaklı. tek ampulle kısayı ve uzunları yapıyorlar. merceğin hareket etmesiyle açı değişiyor. ama bence bu fiyata göre çok çok iyi oluyor bizim araçlara.

bu arada dediğiniz gibi piyasada çok ürün çıktı artık led xenonlarda soğutucu olanı kullanın ben kısa ya da uzuna da soğutuculu taktım. hatta sislere bile

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hayırlı olsun.Güzel olmuş.

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Guzel olmus.
Bende plaka aydinlatmasini led yaptim. Sisler icin arastirma yapiyordum bu konuyu gordum. Sisler icin led i nereden aldiniz? Link marka model var mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kokoculo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Guzel olmus.
Bende plaka aydinlatmasini led yaptim. Sisler icin arastirma yapiyordum bu konuyu gordum. Sisler icin led i nereden aldiniz? Link marka model var mi

https://www.instagram.com/ukoledxenon/ instagramdan ulaşabilirsiniz. aracı söylediğinizde yardımcı olurlar kargo ile de yolluyorlar isterseniz montaj da yapıyorlar.

05070385950 cep numarasıydı bu da .

kokoculo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Guzel olmus.

ama dediğim gibi montajı çok kolay kendiniz de çok rahat takarsınız. ben montajını yaptırdım ama kendim de yapabilirmişim çok rahatça

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
aynen bi sorarsınız isterseniz tam hatırlayamıyorum çünkü geri vites ampul fiyatını. ukoled xenon diye geçiyor instagramdan bulmuştum videolar da ordan ama uygun tutar gibime geliyor

Güle güle kullanın... Bu arada LED xenondan farklıdır... yani ya LEDdir yada xenon...

snbx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben beyaz led takmak istedim aracı aldıgım yer olmaz dedi. Yasak mı ki

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
ben beyaz led takmak istedim aracı aldıgım yer olmaz dedi. Yasak mı ki

Orijinal ekipman olmadığı için servis izin vermez ama siz takabilirsiniz başka bir yerde yada kendiniz

kokoculo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yasak değil hatta muayeneden bile geçiyor sonradan taksan dahi. muayene esnasında farların led olduğunu belirtmeniz lazım fakat xenon sanarlarsa kusurlu sayılır