Megane 4 - Map of Europe güncellemesi

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben böyle bir güncelleme göremedim sisteme giriyorum güncelleme diyorum ama güncelleme yok diyor bir de herkes yazılım sürümünü paylaşirsa daha anlamlı olabilir...icon sürüş ve konfor paketi yok yazılım 3.3.15.411

Resim aşağıda
89b18cb582e9c473b79e41bc2ecf65c5.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Map of Europe güncellemesi

Ben böyle bir güncelleme göremedim sisteme giriyorum güncelleme diyorum ama güncelleme yok diyor bir de herkes yazılım sürümünü paylaşirsa daha anlamlı olabilir...icon sürüş ve konfor paketi yok yazılım 3.3.15.411

3.3.15.411 diye yazdığınız benim paylaştığım resimdeki en üstte yer alan yerde mi yazıyor acaba?

MrGocmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi forumlar. Bende de aynı sorun mevcut.2016 model Talisman aracıma R-linkteki güncellemeleri yaptım. 2015.06 harita güncellemesi devamlı gözüküyor ve boyutu 5400mb 2 farklı flash ile 4-5 defa yükledim fakat R-link store a girince aynı güncelleme sürekli devam ediyor. Her yüklememde harita güncellenmiştir diyor. Navigasyon sekmesine girip bilgilere bakınca yüklenmiş paketler arasında 2015.06 gözükmekte. Bu güncelleme yapılmış gözükmediği için acaba yeni güncellemeler yapmıyor mu araba diye düşünmeye başladım çünkü güncelleme 2015.06 diyor yıl ve ay şeklinde ise bu kod çok eski bir güncelleme olarak gözüktü gözümehımm

ferhat0316

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de aynı şekilde. Sürümde aynı. Servise gittim yazılımın güncel olduğunu söylediler.
Bendede

ferhat0316

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet şu an en güncel yazılım 3.3.15.411 gibi görünüyor. Servise yazılım güncelleme için gittiğimde yazılımın güncel olduğunu söylediler. Sizin serviste güncelleme yaptırmanız gerekiyor. Çünkü usb üzerinden r-link2 güncellemesi yapılmıyor. Ancak serviste obd bağlantısı ile yapılabiliyor.
3.3.15.411 diye yazdığınız benim paylaştığım resimdeki en üstte yer alan yerde mi yazıyor acaba?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Herkese iyi forumlar. Bende de aynı sorun mevcut.2016 model Talisman aracıma R-linkteki güncellemeleri yaptım. 2015.06 harita güncellemesi devamlı gözüküyor ve boyutu 5400mb 2 farklı flash ile 4-5 defa yükledim fakat R-link store a girince aynı güncelleme sürekli devam ediyor. Her yüklememde harita güncellenmiştir diyor. Navigasyon sekmesine girip bilgilere bakınca yüklenmiş paketler arasında 2015.06 gözükmekte. Bu güncelleme yapılmış gözükmediği için acaba yeni güncellemeler yapmıyor mu araba diye düşünmeye başladım çünkü güncelleme 2015.06 diyor yıl ve ay şeklinde ise bu kod çok eski bir güncelleme olarak gözüktü gözümehımm
2015.06 en son harita altyapısı maalesef.Usb den yukleme dosyasını solmediğinoz taktirde sürekli her startta güncelleme için onay sorar.

MrGocmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015.06 en son harita altyapısı maalesef.Usb den yukleme dosyasını solmediğinoz taktirde sürekli her startta güncelleme için onay sorar.
R-Link store da 2015.06 harita güncellemesinin yapılmadığını belirtiyor sürekli(yapılmış olmasına rağmen). Flashtakini silsem bile R-link tools a bağladığımda tekrar aynı haritayı indirip kuruyor. Sizde de durum böyle mi ?

R0EOQY.png

eyilmaz41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazılım versiyonu 2.2.17.803 olan araçlar şuanda Europe map yükleyemiyor.Yüklendiğini sanıyorsunuz ancak son anda Yeterli alan yok uyarısını kaçırıyor olabilirsiniz.Çünkü map boyutu ile güncelleme sonrası r-link storage boyutu yetersiz kalıyor.Yeni güncelleme ile daha güncel haritayı yükleyebileceğiz.zaten 2015.06 haritasıda beş para etmez.

Beklemedeyiz. Kısa süre sonra servise bakıma gideceğim o zaman gelişmelerden haberdar ederim.

TARIK TOSUN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim arabam Megane Sedan 1.2 TCE Icon. Güncellemeyi yaptıktan sonra şu andaki yazılım sürümüm 3.3.15.416. Harita güncellemesi en son 2015.06 ayındaki harita bilgilerini taşıyor. Örneğin yeni açılan Orhangazi köprüsü ve bağlantı yolları haritada gözükmüyor. Ben bu konuda Renault danışmada işlem maddesi açtırdım. Sizlerde yeni versionun konması için başvurursanız iyi olur. Selamlar.