Megane 4 otomatik vites

CagdasAtesoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba forum sakinleri, arkadaslar bugün basıma değşşik bir olay geldi. Aracım park halindeyken otomatik vites mandalı (düğmesi) kırıldı acaba bu garantiye giriyor mu veya parça olarak fiyat nedir acil yazarsanız cok sevinirim kafama taktım durduk yere birden kendi kendine atması ve kırılması parça elimde şuan resmini cektim bakıp bilgi verirseniz sevinirim.

TuRKSySTeM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis insiyatifi biraz, geçenlerde biri daha bahsetmişti, sonucu ne oldu bilmiyorum.

CagdasAtesoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya aslında fiyatıda pek önemli değil gerçekten soğudum aracı alalı daha 4 veya 5 ay oldu arabada gaza bastığım ıslık sesi geliyor geçen servise götürdüm rüzgar sesi dedi bana ama inandırıcı gelmiyor artık simdide giderim yarın para ister ondan sordum acaba tek o aparat satılıyor mu

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya aslında fiyatıda pek önemli değil gerçekten soğudum aracı alalı daha 4 veya 5 ay oldu arabada gaza bastığım ıslık sesi geliyor geçen servise götürdüm rüzgar sesi dedi bana ama inandırıcı gelmiyor artık simdide giderim yarın para ister ondan sordum acaba tek o aparat satılıyor mu

Muhtemelen tek basina degildir. Vites kolu ile beraber degisir. Garantiye girme durumu yuksek garanti harici derler ise bastirin biraz kabullenmeyin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CagdasAtesoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muhtemelen tek basina degildir. Vites kolu ile beraber degisir. Garantiye girme durumu yuksek garanti harici derler ise bastirin biraz kabullenmeyin.

Cok tesekkür ederim ilginiz ve cevabınız için yarın servise gideceğim olan biteni tekrardan size aktarırım.

CagdasAtesoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki arkadaslar ben bu vites topuzunu netten alıp kendim taksam aracın garantisi fesh edilir mi??

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki arkadaslar ben bu vites topuzunu netten alıp kendim taksam aracın garantisi fesh edilir mi??

Bu tip urunlerde garanti bozulmaz. Yani siz aracin motor, mekanik aksam, kaporta, ic aksam gibi patcalarina fiziksel hasar vermezseniz aracinizin garantisi bozulmaz. Ozellikle dis asksamdaki oynamar ornegin sis fari eklemek, veya stoplari degistirmek, spoiler takmak gibi ugraslar aracin garanti kapsami konusunda sorun yaratmaz.

CagdasAtesoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkür ederim bilgilendirdiğiniz mod. bey :)

hllbdrglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Çağdaş Bey,
Öncelikle geçmiş olsun. Aynı durum benim de başıma geldi. Vites topuzunun mandalı kırıldı. Belki garanti dışıdır diye aracı servise götürmeden önce biraz araştırma yaptım. Mandal tek başına satılmıyor, vites topuzunu komple satın almak gerekiyor o da 650 TL. Bu oldukça yüksek bir tutar.
Daha sonra "şikayetvar.com" da bu durum için şikayetinize rastladım, okudum. En son çözümlendiği sorunun çözüldüğü ve mağduriyetinin giderildiğini okudum. Buna çok sevindim. Hocam nasıl oldu? Nasıl çözdün bu durumu? Tecrübeni paylaşırsan çok sevinirim. Aynı şekilde ilerlerim ben de. Yardımın için şimdiden çok teşekkür ederim.
Not: Buradan yazmak istemez isen özelden de yazabilirsin. Mail adresim: halil.boduroglu@gmail.com