Megane 4 R Link Paylaşımı Uyarısı ve Güncelleme Sorunu

mrtsk2002

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

Aracımın ayarlarına ve R-link Store kısmına girmeye çalıştığımda verilerin paylaşılması şu an devre dışı uyarısı alıyorum ve bunu nereden kaldırabilirim bir türlü bulamadım. aranızda bu konuda problem yaşayan veya çözümünü bilen var mı?
Ayrıca aracımın navigasyonunu da güncellemek için haritayı USB'ye indirdim fakat araç normalde otomatik güncellemeyi tanıyıp yüklerken şu an USB bellekteki güncellemeyi de görmüyor. birkaç farklı USB denedim hepsinde aynı. araçta her hangi bir ayar da değiştirmedim sizce neden olabilir?

Şimdiden teşekkürler.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.
Aracınızda yazılım güncellemesi yapıldı mı?

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrtsk2002

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayır. daha önce servise dahi gitmedim. aracı alalı henüz 1 yıl bile olmadı.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
R link klasörü içerisine force_update.txt isimli bir boş dosya oluşturup eklerseniz harita yüklenebilir.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dark975

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba. araca taktıgımızda usb'de rlink klasoru hiç olusmuyorsa ne yapmalıyız. klasik usb boyut ya da format sorunu ya da usb uyumsuzugu degil sorun. birden cok usb denendi. yabancı bir forumda multimedia sistem ekranındaki HUID bilgisinin basındaki 3 karakteri cıkarıp cihaz seri numarası olarka kullanılabilecegi yazılıyor kayıt asamasında ama o zaman da 16 basamaga dustugunden renault sitesi zaten kabul etmiyor bu degeri.