Megane 4 Rlink 2 trafik bilgisi çalışıyor mu?

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2016 model Megane 4 aracımda Rlink 2 mevcut yazılım sürümü 3.3.16.946. Trafik bilgisini açtığımda bulunduğunuz bölgede trafik bilgisi mevcut değil gibi bir uyarı veriyor. İstanbul'da açtım bu ayarı ancak olmadı. Bu özelliği kullanabilmek için ne gerekli?

yleventcilingir

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Merhaba, trafik bilgisi hizmetini Türkiye'de vermiyor Renault. 2017 yılında aldığım Kadjar için araştırdığımda rlinkstore hesabını ingiltere sitesinde açınca bu hizmeti aldığını yazmıştı bu sitede bir arkadaş ben de onun dediği gibi yapınca 2021 yılına kadar trafik bilgisi hizmetini kullanabildim. Sonrasında abonelik bitti sanırım yeni abonelik de ücretli olduğu için kalkışmadım.

Arkadaşlar 2016 model Megane 4 aracımda Rlink 2 mevcut yazılım sürümü 3.3.16.946. Trafik bilgisini açtığımda bulunduğunuz bölgede trafik bilgisi mevcut değil gibi bir uyarı veriyor. İstanbul'da açtım bu ayarı ancak olmadı. Bu özelliği kullanabilmek için ne gerekli?

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler..

muska35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Türkiyede BTK kuralları gereği bu tarz bağlantı gerektiren uygulamaları kullanamıyorsunuz (yakın zamanda bu kuralların değişeceğini okumuştum o zaman kullanıma açılıcaktır). Kendi aracım bir ara aracımı r link mağazasında farklı bir şeyler var mı diye bakabilmek için fransaya kaydedip denemiştim sonrasında şans eseri trafik bilgileri bulunduğum ilde de çalışmıştı ama sonra kendiliğinden tekrar eski haline döndü. Bu arada şaşırtıcı şekilde gayet verimli çalışmıştı.

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Türkiyede BTK kuralları gereÄŸi bu tarz baÄŸlantı gerektiren uygulamaları kullanamıyorsunuz (yakın zamanda bu kuralların deÄŸiÅŸeceÄŸini okumuÅŸtum o zaman kullanıma açılıcaktır). Kendi aracım bir ara aracımı r link maÄŸazasında farklı bir ÅŸeyler var mı diye bakabilmek için fransaya kaydedip denemiÅŸtim sonrasında ÅŸans eseri trafik bilgileri bulunduÄŸum ilde de çalışmıştı ama sonra kendiliÄŸinden tekrar eski haline döndü. Bu arada ÅŸaşırtıcı ÅŸekilde gayet verimli çalışmıştı.

Zaten memlekette işimize yarayabilecek ne varsa kullanamıyoruz hep bi yasal engeller var.