Megane 4 - Rlink2 Car play ve ios özelliği

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Renault Canlı Destek kısmında bu konuyu yazdım. Fransa tarafından bu konuda güncelleme çalışmalarının yürütüldüğü bilgisini aldım. R-Link 2 Haliyle güncelleme ile Car-Play ve Android Auto Özelliklerine kavuşabilir diye umut ediyorum.

İnşallah.Bana da müşteri hizmetlerinden çalışmanın devam ettiğini belirtmişlerdi.

http://www.renaultfanclub.com/renault-talisman-kulubu/95220-talisman-r-link-2-guncelleme-2017-a.html

zodiacharpoon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Android auto android telwfonlar icin bir uygulama sanirim ama nerden indirilir bulamadim acaba hata bende mi

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Android auto android telwfonlar icin bir uygulama sanirim ama nerden indirilir bulamadim acaba hata bende mi

Google play de yoksa internetten apk bulabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hayalet34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
umarım en kısa sürede rlink1'ede gelir

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
umarım en kısa sürede rlink1'ede gelir

Car play sadece temmuz 2017 model araçlarda olacak diğer geçmiş araçlara güncelleme Yok

ferhat0316

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Car play sadece temmuz 2017 model araçlarda olacak diğer geçmiş araçlara güncelleme Yok
Şu ana r-link 2'de iphone telefonlara özel bir mönü var ve siri çalışıyor. buna dayanarak car playin güncelleme ile çalışmaması için hiç bir sebep görmeiyorum. Eğer çalışmazsa kasıtlı olarak yapılabileceğini düşünüyorum.

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu ana r-link 2'de iphone telefonlara özel bir mönü var ve siri çalışıyor. buna dayanarak car playin güncelleme ile çalışmaması için hiç bir sebep görmeiyorum. Eğer çalışmazsa kasıtlı olarak yapılabileceğini düşünüyorum.

Maalesef alt yapı elektronik ürün gamında ve güncelleme konusunda çok yaygın bir servis ağı düşüncesi Yok.

newsector

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araç 2016 model eğer bana gelmezse dava açarım.

Cyberia

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
LinkedIn sosyal platformu üzerinde Renault Fransa pazarlama direktörüne denk geldim ve mesaj attım bu konu ile ilgili. Eski araçlara verilmemesi durumunda markaya güvenimizin kırılacağını da söyledim ancak teknik sebeplerden bu güncellemenin ancak yeni araçlarda olacağını söyledi maalesef.