Megane 4 sedan amortisör ve yokuş kalkış desteği sorunu

TuRKSySTeM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 4 için arka amortisörler garantiden değişiyor bilginize, benim zamanım yoktu değiştirmedim. Yokuş kalkış desteği ile ilgili şikayetten gitmiştim onunla ilgili de kayıt oluştu. Bayram sonrası yazılım güncellemesi yapılacak. Yağmurlu günde yan aynadan gelen su için ise bizim yapabileceğimiz birşey yok, müşteri hizmetlerine bildirin denildi.

newsector

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 4 için arka amortisörler garantiden değişiyor bilginize, benim zamanım yoktu değiştirmedim. Yokuş kalkış desteği ile ilgili şikayetten gitmiştim onunla ilgili de kayıt oluştu. Bayram sonrası yazılım güncellemesi yapılacak. Yağmurlu günde yan aynadan gelen su için ise bizim yapabileceğimiz birşey yok, müşteri hizmetlerine bildirin denildi.

amortisörlerdeki sorununuz ses mi ? öyle bir şikayet vardı sanırım forumda bizi aydınlatırmısınız bu konuda.

yokuş kalkış ile ilgili yazilim olayı her olayda oldugu gibi güncelleme yapıcaz derler cözümmez gibi geliyor :)

soner megane4hb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne yazılımmış arkadaş, her türlü sorunda yazılım gelecek deyip kestirip atıyorlar. Renault servisleri bulmuş işin kolayını . yazılım gelecek . salla gitsin. bendede gaz yememe sorunu vardı. 8 aydır yazılım gelecek diye oyalıyorlar. eğer ben biraz uğraşsam bu yazılımı kendim yapardım heralde.

newsector

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne yazılımmış arkadaş, her türlü sorunda yazılım gelecek deyip kestirip atıyorlar. Renault servisleri bulmuş işin kolayını . yazılım gelecek . salla gitsin. bendede gaz yememe sorunu vardı. 8 aydır yazılım gelecek diye oyalıyorlar. eğer ben biraz uğraşsam bu yazılımı kendim yapardım heralde.
yazılım işi oylama taktiği
gaz yememe olayı direksiyon dönükken oluyor dimi dikkat edin bi düzeltince devir yükseliyor. bende olan bu bunu bir dogrulaya bilirmiyiz?

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yazılım işi oylama taktiği
gaz yememe olayı direksiyon dönükken oluyor dimi dikkat edin bi düzeltince devir yükseliyor. bende olan bu bunu bir dogrulaya bilirmiyiz?

Benim aracta da vardi gaz pedal kalibrasyonu yapildi sorun gitti ama ani hizlanma yapmak istedigimde gaza basinca 1 yada 2 sn kadar gecikmeli gazi algiliyor oda turbo doldurmasindan kaynakli diger megan 3 aracimda duz vitesti onda da vardi gecikme

TuRKSySTeM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yokuş kalkış desteği ile ilgili hiç bir şey yapamadılar :) Arka amortisörler garantiden değişti, sağ arka kapı kilidim de değişti :)