Megane 4 Sedan Cam Sorun

mustafaxates

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, megane 4 sedan aracımın camları içten çok fena buğu yapıyor. Benim aklıma gelen şey yıkamacıda sürülen parlatıcı cama etki yaptı çamların hepsi içten yağlı gözüküyor ve bir müddet sonra buğ yapıyor bunu nasıl geçirim sirkeli su ile cam suyu ile sildim camları fakat geçmedi yardım

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, megane 4 sedan aracımın camları içten çok fena buğu yapıyor. Benim aklıma gelen şey yıkamacıda sürülen parlatıcı cama etki yaptı çamların hepsi içten yağlı gözüküyor ve bir müddet sonra buğ yapıyor bunu nasıl geçirim sirkeli su ile cam suyu ile sildim camları fakat geçmedi yardım

Bi videoda tras kopugu ile silindiginde yaklasik bir hafta sureyle bugusuz kullanilabiliyordu.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alfredo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi videoda tras kopugu ile silindiginde yaklasik bir hafta sureyle bugusuz kullanilabiliyordu.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yanlış değilsem bu video:
https://youtu.be/8Vj9avZxuwI
Veya Koçtaş tarzı yerlerde satılan buğu önleyici sprey var. Bulursam resmini atarım. O da bir kaç günlük çözüm sağlıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bulentinan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İç hava sirkülasyonunu aktif olarak unutmadınız değil mi?

mustafaxates

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok hayır kapalı. Sorun tamamen parlatıcı ile alakalı diye düşünüyorum camların hepsi yağlı gibi oldu ve çoğu zaman buğ yapıyor havalandırma yı açıp geçici olarak gideriyorum

CriminaL10

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
e-sigara kullanıyorsanız oda yapıyor buğu

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
migrosa gitmiştim ...
miss flora diye bişi aldm...rutubet gidericiymiş...
arabaya attım bi tane..
içi su doldukça boşaltıyorum..

etkisi biraz oldu...eskisi kadar olmuyor nem...eskiden önümü göremüyodum

asgeda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende böyle bir sorun olmuyor. İlginç bir durum mutlaka bir sorun var bence. Buğulanma yapması demek aracın içinde nem var su var ıslak bir yer var bence.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Yok hayır kapalı. Sorun tamamen parlatıcı ile alakalı diye düşünüyorum camların hepsi yağlı gibi oldu ve çoğu zaman buğ yapıyor havalandırma yı açıp geçici olarak gideriyorum
Aracınızın camlarını içerden silikonlu cam sil spreyler ile silin ve aracı iyice havalandırın . Yıkama sırasında paspaslar ıslak kalmış yada araç içine su girmiş olabilir.