Megane 4 sedan modelinde tabela okuma sisteminin olmayışı hb modellerde oluşu

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuda herhangi bir gelişme oldumu ?

Yok hocam olmadi ya servise cagirdilar deneme surusu yaptilar dalga gecer gibi sizin aracta bu sistem yok dediler birseyler gevelediler sinirimi bozdular gungorende servisnkamera degisimi yapmis arac tabela okumaya baslamis dedim ona parca olmadigi icin hb olanin kamerasini takmislar ilerde sorun olur zaten parca gelince onu degistirirler gibi sacma bir cevap verdiler konuyu gecistirdiler bende mahkemeye verecegimi soyleyip ciktim aractan memnun olmadigimdan degil ama renonun bu olmayan donanimlari varmis gibi reklam yapip milleti kandirmasindan biktim birdaha renoda almam bunu onlarada dedim almak isteyenede anlaticam, ki biz sulale boyu renocuyduk reno hala su donanim calma huyundan vazgecmedi

newsector

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evt bende bunu istiyorum tabela okuma diyemi geciyor bir arkadasımınızn linkledigini de gördüm o aracta var.. türkiyedeki yazılımda sorun oldugu kesin. bende olmayan ışıkları için ac kapa tusu var 2 tane vardı güncellettirdim 1 e düşmüş..

iç aydınlatma gece bariz tirreme yapıyor ve rahatsız ediyor led sürücüsü arızalı diye tamin ediyorum yaptırmak imkansız gibi.

özelikle klima menüsü acıkken mp3 değişimi yapmaması cok zoruma gidiyor klimayı indir mp3 değiştir lazım oldu ac tekrar yap oyuncak gibi.

sonucta yazılımla alakalı bir durum baskı yaparak düzeltilmesini saglarız bence.

ayrıca benim aracta yol bilgisayarında tütekilen yakıt litre bazında görünmüyor ortalama anlık var litre yok clio4 2014 de vardı joypaketti birde..

sedan4 icon full deri haric 1.5 edc

2.51 2.56 kullanım kitabında tabela algılama sisteminden bahsediyor fakat ekrana aktarılmasını yazmıyor ama aracta var bu sistem ve videolardada görüldügü gibi ekrana aktarılan yazılım var ne gerekiyor bunu ögrenmemiz gerek belki bir app ile yapılıyor olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=AMvx-O3Ux-0&lc=z12shderttelsp3qf04cchoyzwubhbvqe5o.1492235555909916

bu arkadaşa aracı nerede test etiğini sordum uşak diye cevap verdi oradaki servisi arayıp bilgi almamız gerekecek.

Son düzenleme:

newsector

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2-3 gündür dikkat ediyorum %80 tabelaları arabam okuyor navideki hız sınırı yükseliyor düşüyor. sistem calışıyor fakat headup ve katranda görünmüyor :S

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
2-3 gündür dikkat ediyorum %80 tabelaları arabam okuyor navideki hız sınırı yükseliyor düşüyor. sistem calışıyor fakat headup ve katranda görünmüyor :S

Yazılım ile her ikisinde de göstermesi sağlanabilir.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

O navideki tabela okuma sistemi degil, navi sadece hafizasindaki tabelaları gosteriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

newsector

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O navideki tabela okuma sistemi degil, navi sadece hafizasindaki tabelaları gosteriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tabela okuyor ama arada kacırdıgı oluyor ama genelde okuyor belli bir süre tabela görmezse navigasyondan gelen veriye dönüyor..

dikkatli kullanırsanız fark edebilirsiniz ama ben güncelleme yaptırttım headup ve kadranda görüncek ve donma sorunu yüzünden donma olmadı henüz ama headup kadran da hareket yok servisin önünden geciyorum ama girmiyorum moralim bozuluyor ugradıkca

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
VALLAHİ BEN BU İŞTEN UMUDUMU KESTİM RESMEN BAYİ TARAFINDAN KANDIRILDIK ZATEN ARAÇTAN DA SOĞUDUM SOL ÖN KAPIDA DÜŞME OLDU AYAR YAPTIRDIM TEKRAR DÜŞTÜ TEKRAR AYAR YAPTIRDIM BU SEFER BİRAZ YUKARIDA GÖRÜNÜYOR ,SAĞ ARKA KAPIDA İSE KAPALIYKEN ARACIN ORTA DİREĞİYLE KAPI ARASINDA BARİZ BİR ÇIKINTI VAR KAPI DENGESİZ KAPI KAPALIYKEN ORTA DİREĞİN ÜSTÜNDE KALIYOR HİZASI İÇ LEDLERDE TİTREME VAR TEYPTE EFEKT DEĞİŞİMİ YAPTIĞIMDA KULAĞI TIRMALAYAN YIRTARCASINA BİR CIZIRTI OLUŞUYOR SERVİS MERKEZE YAZDIK DEDİ BİR SES SEDA YOK GERİ DÖNÜŞ YAPILMADI CAM TAVANDA ÇITIR ÇITIR SES GELİYOR ZEMİNİ DÜZ OLMAYAN ENGEBELİ BİR YERDE ARACI KULLANDIĞIMDA ARAÇTA BARİZ ESNEME OLUYOR VE CAM TAVAN ÇITIRDIYOR SANKİ ARAÇ DAĞILACAKMIŞ GİBİ BİR HİSSİ VAR KEŞKE CAM TAVAN ALMASAYDIM BİR HEVES ALDIM PİŞMAN OLDUM SERVİS BU SORUNUNDA TAA GRAND SCNEİC TEN BERİ VAR OLDUĞUNU VE BİR GELİŞTİRME YAPILMADIĞINI SÖYLEDİ YANİ KISACASI SS BÖYLE KULLANACAKSINIZ DEDİ ŞANZIMAN DA Kİ KAVRAMA SORUNU İÇİNSE GAZ PEDALINA KALİBRASYON YAPTILAR GÜYA AMA BU SEFER DE ARAÇ GAZ PEDALINA BASTIĞIMDA GAZ YEMEME DURUMU ORTAYA ÇIKTI AYRICA ESKİ KAVRAMAMA SORUNU DA DEVAM EDİYOR BAZEN ANA YOLA ÇIKTIĞIMDA ARA GAZ YAPTIĞIM OLUYOR TRAFİKTEN ARAÇ BOŞA DÜŞÜYORMUŞ GİBİ GAZI YİYOR DEVİR SAATİ UÇUYOR AMA ARAÇTA BİR İVMELENME OLMUYOR KAZA YAPACAĞIM DİYE KORKUYORUM EĞER BÖYLE BİR ŞEY OLURSA BİRDE MAHKEMELİK OLACAĞIZ MAHKEMELERDE UĞRAŞACAĞIZ :sinirli