Megane 4 sedan piano black parçalardaki çizikler

Phantagram

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cumartesi aracımı yeni teslim aldım bayiden , 2 gün sonra güne ışığında kapı dışındaki piano black parçaların (direklerin olduğu yer) acayip şekilde çizik olduğunu fark ettim facebook daki grup ta yazdım herkezde bu problem var sanırım çizik olmayanlarda zamanla aracı sildikçe ve yıkadıkça çizikler oluştuğunu söyledirler.servis garantiden değiştirir mi bunu ...

TuRKSySTeM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üzerinde şeffaf bir bant var, onu söktünüz mü?

Phantagram

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben bişey sökmedim sıfır alırken bant vs yoktu

Phantagram

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sıfır araçta bu gibi problemler gerçekten mide bulandırıyor... clio mu 3.5 sene kullandım ondaki piano black kaplamalarda bu tarz bir sıkıntı yaşamadım

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sıkıntı bende de var.İlk aldığımda yoktu ama.Yıkama şeklimden kaynaklı.Çok yakından tazyikli su vurunca olduğunu düşünüyorum.Bir de nolacak ki diyerekten vurduğum fırça darbesine bağlıyorum.

cumartesi aracımı yeni teslim aldım bayiden , 2 gün sonra güne ışığında kapı dışındaki piano black parçaların (direklerin olduğu yer) acayip şekilde çizik olduğunu fark ettim facebook daki grup ta yazdım herkezde bu problem var sanırım çizik olmayanlarda zamanla aracı sildikçe ve yıkadıkça çizikler oluştuğunu söyledirler.servis garantiden değiştirir mi bunu ...