Megane Almak İstiyorum - Değerli yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum - Tsk ler

farkli77

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cemalettin kardeş doğudan araba alırken yine de dikkatli ol...öğretmen arkadaşın birine doğuda çalışırken pert arabayı kakalamışlar...İnternettiki malum sitelere de dikkat edelim 1 ay önce akrabam dolandırıldı...300 lirayla yırttı gerçi ama bir araba parası dolandırılanları biliyorum...

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sahibinden birinden alın galeriden alıcaksanız yanınıza arabalardan anlayan birisi olsun.Bide aracı teslim alırken lastiklerini kontrol edin.Biz alırken 10binlik lastik vardı notere gidip gelene kadar arabanın lastiklerini değiştirmişler.geldiğimiz 4 lastikte farklıydı :)

EseR

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Az km. yapıyorsunuz. Ama sırf tatile giderkenki yakıt masrafını düşürmek için bile dizel tercih ederdim ben. Benzinli megane 2 ler genelde trafik ve kullanım tarzına bağlı olarak 7,8 - 9 arası yakar. Sağlam güvenilir araçlardır. Bende hb. var. 3 kişilik bir aileyiz. Bagajı tatil dışında yeterli geliyor. Temiz araç bulursan düşünmeden al. 4 yıldır kullanan biri olarak tavsiye ederim.

cemalettin_34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Az km. yapıyorsunuz. Ama sırf tatile giderkenki yakıt masrafını düşürmek için bile dizel tercih ederdim ben. Benzinli megane 2 ler genelde trafik ve kullanım tarzına bağlı olarak 7,8 - 9 arası yakar. Sağlam güvenilir araçlardır. Bende hb. var. 3 kişilik bir aileyiz. Bagajı tatil dışında yeterli geliyor. Temiz araç bulursan düşünmeden al. 4 yıldır kullanan biri olarak tavsiye ederim.

teşekkür ederim Eser bey, bende HB ve Sedan arasında kararsızdım, en büyük nedeni ise bazı kişilerin HB arkadan darbe aldığı zaman toplanmıyor vs gibi laflar etmesi idi, ama bütçemi de zorlamadan uygun bir 1,5 DCI HB alacağım sanırım, Allah büyük denk gelirse o fiyatlara Sedan da olur tabi de motor olarak 1,5 DCI kesinleşti kafamda.

gokandereli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cemalettin bey bende 1.4 Aut var sedan 2008 model benzinli bende sizin gibi fazla km yapmıyorum. Bu yüzden size benzili tavsiye ederim tüp taktırmayın çünkü araç zaten az yakıyor dizel araç genelde çok yol yapanlar kullanıyor ben günde 30 km yapıyorum oraya buraya derken yılda 8000 km oluyor anlıyacağınız az km yapıyorum tam bir aile aracı bagaj geniş arka koltuklar ferah.Size tek bir önerim olsun ben Aut baz aldım şimdi orasını burasını değiştiryorum sizde benim düştüğüm hataya düşmeyin varsa paranız biraz fulu alın yada yakın.Çünkü Aut araçlar çok baz benden size tavsiye

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dizel sedan ve Megane II - Üçü bir arada